• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Інтерактивний приймальний покій КНП «Львівська 1-а міська клінічна лікарня ім. Князя Лева» На реалізації

Доданий
15.09.2021
Номер
235
Освітні та медичні проекти

В умовах поширеності інфекційних захворювань вкрай важливо організувати роботу медичних закладів для максимального розмежування пацієнтів між собою, працівників та відвідувачів.
Для цього в межах приймально-діагностичного відділення 1 МКЛ ім. Князя Лева пропонуємо встановити монітори біля кабінетів, встановити системи відеоспостереження та провести поточний ремонт приміщень.

Автор проєкту
Бюджет
599 999 грн
Розрахунок бюджету
Район
Галицький
Адреса
вул. Ужгородська, 1, Львів

Опис

Розширений опис проекту

В умовах епідемії COVID-19 вкрай актуальною є проблема мінімізації контактів персоналу, пацієнтів та відвідувачів лікарні. Оскільки лікувально-діагностичний процес передбачає відвідування пацієнтами діагностичних кабінетів, а також проведення консультацій лікарями-спеціалістами, уникнути їх контакту біля дверей буває надзвичайно важко. Це в свою чергу веде до дискомфорту та неефективного використання часу пацієнта і лікаря. Організація цього процесу повністю покладається на персонал лікарні, можливості в часі, якого обмежені.
Запропоновані заходи дозволять адміністрації та персоналу лікарні ефективніше і краще впливати на інфекційний контроль, швидко впливати на вирішення проблеми скупчення людей в очікуванні на прийом в приймальному відділенні.
Створення системи електронної черги дозволить правильно організувати час прийому і допоможе запобігти виникненню конфліктних ситуацій, а встановлення системи відеоспостереження дозволить контролювати ситуацію під кабінетами приймально-діагностичного відділення без залучення до цього персоналу лікарні, що дасть змогу більше уваги приділяти своїм професійним обов’язкам. Наявність мережі моніторів в зоні очікування дозволить виводити на екран актуальні питання санітарно-просвітницької інформації для населення, а також подати інформацію для кращої підготовки пацієнта перед обстеженням.
Після реалізації проекту пацієнти лікарні будуть почувати себе комфортніше і в безпеці, а також не витрачатимуть зайвого часу на очікування.
Зробимо сучасною медичну допомогу у місті Львові!

Команда проекту

Тарас Стасів, Євген Кузик, Анатолій Лапчинський, Богдан Дендюк

Фотографії