Влаштування мистецької тераси ЦАДУ "ПОРОХОВА ВЕЖА" при ЛОО НСАУ Брав участь

Доданий
15.09.2021
Номер
255
Інші проекти

Арт-простір в у самому серці міста Львова, що доступний для проведення подій, і де відбуваються лекції, концерти, фестивалі, мистецькі перфоменси - це саме той результат, що ми прагнемо створити для містян в межах реалізації нашого проекту Мистецька тераса "Порохова Вежа".

Автор проєкту
Богдан
Богдан Гой
Бюджет
588 700 грн
Розрахунок бюджету
Район
Галицький
Адреса
вул. Підвальна, 4, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Мета реалізації: Львівська обласна організація Національної спілки архітекторів України, яка знаходиться в Пороховій Вежі вже 60 років, веде активну архітектурно-мистецьку діяльність (фестивалі, виставки, лекції, ворк-шопи, кінопокази тощо). З метою залучення до цих подій більшої кількості львів’ян і туристів та для упорядкування території біля Порохової Вежі пропонуємо проект «Мистецької тераси» - простору для влаштування вуличних подій.
Ділянка, на якій пропонується влаштування тераси, нині єдина недоупорядкована частина на Губернаторських Валах та безпосередньо прилягає до Порохової Вежі.
Мистецька тераса "Порохова Вежа" буде повідомляти перехожим, що Порохова Вежа – це також культурно-мистецький центр, а саме - архітектури, дизайну, мистецтва та урбаністики. Вона буде притягувати більшу кількість відвідувачів та створить умови для комфортного перебування. Завітати на «Мистецьку терасу» зможе кожен охочий. Працюватиме вона як виставковий простір впродовж року, а як лекторій та відкрита сцена – у теплу пору.

Команда проекту

-Львівська обласна організація Національної спілки архітекторів України - в особі Голови правління Миколи Шеремети та екс-голови Богдана Гоя, а також команда фахових архітекторів з досвідом реалізації заходів всеукраїнського та міжнародного масштабу.
-Львівський ПЕТАНК-КЛУБ "ЛЕОПОЛІС", в особі президента Олега Піха, який мають досвід успішної реалізації проектів громадського бюджету у 2016 році зі створення перших в місці майданчиків для гри в петанк

Фотографії