• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Подбай про майбутніх матусь! Сучасні комфортні ліжка в пологове на Рапопорта, 8» Брав участь

Доданий
08.09.2021
Номер
43
Освітні та медичні проекти

Продовжуємо піклуватися про комфортне перебування пацієнток у пологовому на Раппопорта, 8!
Цього року є потреба забезпечити відділення ще одним сучасним ліжком для пологів, комфортними функціональними ліжками для палати інтенсивної терапії та сучасними гінекологічними кріслами.

Автор проєкту
Наталія
Наталія Чередніченко
Бюджет
585 360 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Якова Раппопорта, 8, Львів

Опис

Розширений опис проекту

У пологовому відділенні КНП «3-я міська клінічна лікарня м. Львова» щороку відбувається біля 2500 пологів. Медична допомога при пологах надається відповідно до сучасних протоколів, в тому числі передбачений вільний вибір положення роділлі під час перейм та під час народження дитини, дотримання теплового ланцюжка після народження дитини.
Головний принцип роботи відділення – «Здорова мама - здорова дитина». Саме тому працівники відділення намагаються забезпечити вагітним жінкам, роділлям, породіллям та щойно народженим малюкам не лише високопрофесійну медичну допомогу, але і максимум комфорту та підтримки під час народження дитини.
Сучасні ліжка-трансформери дозволяють роділлі прийняти під час пологів найбільш комфортну позу, забезпечують безпеку породіллі та її новонародженої дитини.
Для пацієнток – комфорт і безпека, для медичного персоналу – зручність у наданні допомоги. Саме тому плануємо замінити ще одне старе пологове ліжко, яке вже вичерпало свій робочий ресурс, на сучасне ліжко-трансформер.
Також плануємо оснастити палату інтенсивної терапії для вагітних та породіль сучасними медичними функціональними ліжками.
Крім того, передбачаємо закупівлю 2-х сучасних гінекологічних крісел для огляду пацієнток та проведення необхідних маніпуляцій.

Переваги пологових ліжок-трансформерів:
- ліжко дає пацієнтці почуття безпеки і комфорту;
- легко перетворюється в крісло і забезпечує породіллі зручне положення під час пологів;
- огородження, вмонтовані в спинну секцію та підняті вгору, підвищують безпеку породіллі з новонародженим і допомагають змінити положення тіла.

Переваги функціональних ліжок:
Ліжко складається із декількох секцій, які можна налаштувати відповідно до індивідуальних потреб пацієнта. Завдяки цьому пацієнтка може перебувати у тому положенні, що буде їй максимально комфортним у певний момент. Керування ліжком можливе за допомогою пульта управління, завдяки чому пацієнт може здійснити всі відповідні налаштування самостійно.

Серед головних переваг сучасних гінекологічних крісел – можливість плавного регулювання висоти та зміни конфігурації ложа. Створення таким чином комфортних умов для пацієнтки вже стало невід’ємною складовою прояву поваги до неї, як до особистості.

Отже, мета нашого проекту – забезпечити львів’янкам європейську зручність та комфорт під час народження дитини.

Команда проекту

Наталія Чередніченко, Олександр Улашин, Олег Гурський

Фотографії

Експертна оцінка