СТВОРЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ПРОСТОРУ МІЖ ВУЛИЦЯМИ КУБІЙОВИЧА ТА СНОПКІВСЬКА Брав участь

Доданий
15.09.2021
Номер
216
Інші проекти

Відсутній належний громадський простір та сходи на для пішохідного сполучення на занедбаному схилі між вулицями Кубійовича та Снопківська. Громадяни користають з цього маршруту для скорочення відстані та економії часу. Це небезпечно. Пропонуємо облаштувати:
- пішохідні доріжки;
- зручні сходи;
- ліхтарі;
- лавки та місця перепочинку;
- озеленення.
Проєкт для різновікових груп. Є кошторис (ДБН).

Автор проєкту
Бюджет
590 770 грн
Розрахунок бюджету
Район
Галицький

Опис

Розширений опис проекту

ПРОБЛЕМА

Відсутність належного громадського простору та східців для пішохідного сполучення між вулицями Кубійовича (буд. 24 і 26) та Снопківська (буд. 23 і 25) . Ця територія зараз перебуває у вигляді занедбаного, неосвітленого грунтового схилу, яким у такому вигляді користають громадяни для скорочення відстані та економії часу (в обхід необхідно подолати до 500 м). Це створює чималі незручності, ба, навіть, небезпеку, особливо в дощову та слизьку погоду і темний час доби.

МЕТА

Ми прагнемо облаштувати громадський простір на схилі між двома вулицями Кубійовича та Снопківською:
- пішохідні доріжки;
- зручні сходи;
- ліхтарі;
- лавки та місця для відпочинку;
- озеленення.

Це дасть змогу розширити відпочинково-комунікаційний вузол на площі Василя Вишиваного аж до вулиці Снопківської та значно скоротити час та відстань пересування для мешканців та гостей нашого мікрорайону до важливих транспортних та рекреаційних об’єктів міста, а зі сторони вулиці Снопківської навпаки - до скверика та дитячого майданчика на площі Василя Вишиваного і далі. Поряд з цим простором Ліцеї №№ 27 та 28, Академія мистецтв, Стрийський ринок, Стрийський парк, Парк культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького. Ця ділянка стане безпечнішою і з огляду запобігання можливих правопорушень, адже зараз вона неосвітлена.

Проєкт розрахований на різновікові групи населення від дітей до пенсіонерів.

Вже на замовлення ініціативної групи відповідно до ДБН розроблений локальний кошторис (форма 1), відомість ресурсів до нього (форма 1а) та пояснювальна записка.

Команда проекту

Ідея - Олександр Максимчук

Організаційний супровід - Тарас Лисак

Технічний супровід - Віталій Демкович.

Фотографії