«БЕЗПЕКА ДІТЕЙ – УМОВА УСПІШНОГО ЇХ РОЗВИТКУ» (Реконструкція павільйонів у ЗДО № 75) Брав участь

Доданий
15.09.2021
Номер
200
Освітні та медичні проекти

Необхідність капітального ремонту аварійних дахів павільйонів, для безпечного перебування дітей під час ігор та розваг . Павільйони захистять дітей від сонця та дощу.
Благоустрій території садочку, встановлення павільйонів для ігор і захисту від несприятливих природних умов для 4 груп дошкільнят.

Автор проєкту
Мирослава
Мирослава Шеремета
Бюджет
275 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Залізничний
Адреса
вул. Івана Виговського, 75, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Виховання здорової, успішної людини передбачає наявність у неї якісних та безпечних умови для розвитку з дитинства. Однією із таких умов є сучасний, зручний майданчик для дошкільнят на території їх садочка.
Метою проекту є реконструкція подвір'я дитячого садочка, створення сучасних умов для проведення дозвілля дошкільнят на свіжому повітрі.
Завдяки реконструкції павільйонів і покриття території діти отримають можливість краще відпочивати та розвиватися на території садочку.
4 павільйонів є в аварійному стані.. У нових павільйонах діти під час прогулянки зможуть заховатися від палючого сонця, вітру та дощу. Підлогове покриття частково зруйноване, його встановлення забезпечить комфортне та безпечне дозвілля дітей. Діти це наше майбутнє!

Команда проекту

Шеремета М. Є.
Вельська Н. В.
Горбенко О. Г.
Ратушна О. М.
Боднарська У. Н.
Тимчій Г. І.
Рогова І. Й.
Марусевич Я. С.
Васильців Н. С.
Следзь Г. О.
Коровець В. І.

Фотографії