English Lab_29 На реалізації

Доданий
14.09.2021
Номер
141
Освітні та медичні проекти

Основна мета проекту – створити комфортні умови для вивчення іноземної мови використовуючи сучасне обладнання, яке допоможе підтримувати постійне зацікавлення дітей предметом.
Сучасний лінгафонний кабінет дозволить підвищити ефективність навчального процесу, забезпечити високу мотивацію учнів, позбавитись мовного бар’єру у спілкуванні.

Автор проєкту
Бюджет
599 700 грн
Розрахунок бюджету
Район
Населені пункти Львівської ОТГ
Адреса
Василя Сухомлинського вулиця, Львівська міська рада, Винники

Опис

Розширений опис проекту

У наш час ефективність навчання залежить не тільки від майстерності вчителя та змісту навчальних програм, але й від застосування нових методів та технічних засобів навчання.
Створення новітнього лінгафонного кабінету у нашій школі однозначно спонукатиме дітей ще більш поглиблено вивчати іноземні мови. Ми переконані, що цей проєкт забезпечить високу мотивацію учнів до навчання.
Реалізація цього проекту сприятиме формуванню сучасного компетентного учня та випускника у багатонаціональному та багатомовному європейському середовищі.Цей проект стане в нагоді учням з особливими потребами, оскільки допоможе їм вивчати іноземну мову з урахуванням їх можливостей і фізичних потреб з метою подальшої адаптації у суспільстві, надасть можливість таким дітям реалізуватися в дорослому житті.

Команда проекту

Верхівська Оксана, Мазур Іванна.

Фотографії