• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

« Інтерактивний ХАБ для дошкільнят здо № 134 » Брав участь

Доданий
13.09.2021
Номер
100
Освітні та медичні проекти

Проєкт « Інтерактивний ХАБ для дошкільнят » передбачає організацію навчального середовища для дошкільнят на території закладу дошкільної освіти, шляхом створення розвивального простору придатного для проведення навчальних занять, розваг, театралізацій на свіжому повітрі.

Автор проєкту
Оксана
Оксана Бура
Бюджет
599 999 грн
Розрахунок бюджету
Район
Франківський
Адреса
вул. Володимира Великого, 55, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Наша ціль організувати навчальне середовище для дошкільнят на свіжому повітрі шляхом створення розвивального простору придатного для проведення занять, розваг, театралізацій.
Заняття на свіжому повітрі сприяють зміцненню здоров’я дітей. Свіже, чисте повітря посилює і активізує процеси дихання, кровообігу, обмін речовин, діяльність м'язово-рухового апарата дитини. Перебування на відкритому повітрі зміцнює нервову систему дитини, загартовує її організм, підвищує опірність організму проти інфекційних захворювань.
Завдяки реалізації проєкту в межах громадського бюджету Львова, Заклад дошкільної освіти отримає сучасний навчальний простір для навчання за межами звичайних груп, який зробить навчання дошкільнят цікавим, активним, різноманітним, а заняття такими, що відповідають вимогам програми розвитку дітей та потребам самих дітей. Якісне, різноманітне, сучасне, яскраве обладнання спонукатиме дітей до активної діяльності, дасть можливість урізноманітнювати ігри, розвивати творчість.
Також навчальний простір на території здо стане не лише місцем навчання, дослідів та розваг дітей, а також буде комфортим місцем для батьків та педагогів, так як територія буде придатна для проведення зустрічей активної громади для обговорення ідей.

Команда проекту

Керівник проєкту Оксана Бура
Команда Величко Олександра, Шкрет Ольга, Суряк Любов, Батько Оксана

Фотографії

Експертна оцінка