• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Влаштування харчоблоку СЗШ № 100 на вул. Величковського, 58 в м. Львів Брав участь

Доданий
09.09.2020
Номер
69
Освітні та медичні проекти

Проєкт передбачає відкриття сучасної їдальні у закладі освіти: ремонт приміщення, встановлення сучасного обладнання та надання якісних послуг з харчування школярів.

Автор проєкту
Бюджет
2 999 102 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Івана Величковського, 58, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Мета проєкту
Створення комфортних умов для організації правильного та раціонального харчування дітей шляхом відкриття шкільної їдальні.
Завдання проекту:
- провести капітальний ремонт приміщень для відкриття їдальні
- закупити та встановити обладнання харчоблоку, лінію гарячої роздачі
- закупити нові столи та стільці, посуд.
Проєкт передбачений для учнів, вчителів, персоналу та гостей (понад 1000 осіб) СЗШ №100 м. Львова, дітей які прийдуть навчатися до школи.
На першому етапі реалізації проєкту передбачено створення робочої групи по написанню проєкту, проведення батьківських зборів на яких керівник проєкту познайомить учасників слухань з планом реалізації проєкту, з його метою та основними завданнями.
Другий етап передбачає: виготовлення ПКД, визначення на конкурсній основі підрядних організацій для проведення ремонтних робіт приміщення для їдальні; придбання обладнання, меблів, посуду;укладення угод з підрядними організаціями.
На третьому етапі планується безпосереднє виконання робіт з ремонту приміщень, придбання обладнання, інвентарю підрядними організаціями згідно укладених договорів.
На четвертому етапі планується прийняття об’єкта в експлуатацію; подання бухгалтерської звітності; відображення результатів реалізації проекту на офіційній інтернет-сторінці закладу освіти, сторінці на фейсбуці, проведення презентаційних та інформаційних заходів, висвітлення результатів реалізації проєкту через ЗМІ.

Результати проєкту
Шкільна їдальня перетвориться на сучасну зону прийому їжі, відпочинку та комфорту. Підвищиться кількісний та якісний рівень харчування учасників освітнього процесу закладу освіти, зменшиться кількість захворювань ШКТ,відбудеться оновлення матеріально-технічного стану закладу освіти. Підвищиться рівень позитивного сприйняття школярами освітнього процесу у школі, його ефективність.
За умови реалізації проєкту буде забезпечено можливість організувати якісне гаряче харчування для учасників освітнього процесу СЗШ №100 м. Львова, збільшення кількості учасників освітнього процесу, які харчуються, збільшення відрахувань податків постачальником послуг в бюджет м.Львова до 200-300 тис.грн. на рік.

Команда проекту

Адміністрація закладу освіти, працівники закладу освіти, учні, батьки, громада мікрорайону Рясне-2

Фотографії

Експертна оцінка