• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Створення інтерактивного простору для дітей з хірургічними вадами Брав участь

Доданий
17.08.2020
Номер
3
Освітні та медичні проекти

Проект передбачає покращення умов перебування дітей у 2-му хірургічному відділенні ЛМКДЛ П.Орлика,з вродженими вадами ШКТ, до- і після трансплантації печінки з усієї України. Планується ремонт площ загального користування,створення відпочинкових зон для різновікових пацієнтів.Цей проект допоможе запобігти внутрішньо-лікарняним інфекціям, створити комфортні умови та мотивацію для швидшого одужання.

Автор проєкту
Олена
Олена Бовтач
Бюджет
2 254 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Пилипа Орлика, 4, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Проект спрямований на повний ремонт 2-го хірургічного відділення ЛМДКЛ П.Орлика з заміною дверей, де перебувають дітки з усієї України з вродженими вадами шлунково-кишкового тракту, жовчево-вивідних шляхів, захворювання печінки, постійний контроль дітей до- та після трансплантації печінки. Ці дітки є дуже вразливі до інфекцій, тривалохворіючі пацієнти проводять дуже багато часу у стінах цього відділення,є дуже багато маленьких паціентів, які зростають тут та пізнають світ. Тому й виникла ідея для покращення їх умов та спробі пришвидшити одужання. Ми розділили ігрові зони за віковими інтересами, чим зменшимо скупчення та попередимо внутрішньо-лкарняні інфекції. Плануємо влаштувати медичний лінолеум, засиліконувати шви, покрити стіни високоякісною миючою фарбою, влаштуємо стелю армстронг, замінимо двері. При плануванні дизайн проекту надихнулися існуючими відділеннями Ізраілю,Бельгіі, Польші та зробили найкращий варіант для наших діток.

Команда проекту

Бовтач О.С.
Міжнародний благодійний фонд Здоров"я в твоїх руках. Адміністрація ЛДМКЛ П.Орлика, завідувачка 2-го хірургічного відділення Курило Г.В.

Фотографії

Файли