• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Ремонт громадського простору – проїзд будинку по вул.ген.Григоренка, 5 Відхилений

Доданий
15.09.2020
Номер
197
Інші проекти

Даний проект передбачає ремонт проїзду по вул.ген. Григоренка, 5. Даний будинок є пам'яткою архітектури місцевого значення 19ст., яку дуже часто відвідують туристи.

Автор проєкту
Бюджет
197 565 грн
Розрахунок бюджету
Район
Галицький
Адреса
пл. Генерала Григоренка, 5, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Будинок, в якому знаходиться даний проїзд є пам’яткою архітектури місцевого значення 19ст., яку дуже часто відвідують туристи. Оскільки будинок зведений 1912 року, відомий під назвою кам’яниці Грюнера, що входила в єдиний комплекс споруд разом з пасажем цієї ж назви. Автором проекту був архітектор Юзеф Пйонтковський. В даний час в приміщенні будинку, точніше в старому кінотеатрі «Марусенька», ставить вистави Львівський академічний духовний театр «Воскресіння», створений Ярославом Федоришиним. Протягом року театр відвідує близько 12000 глядачів. Окрім того театр Воскресіння щороку проводить міжнародний театральний фестиваль «Золотий лев» на який щороку приїздить багато міжнародних гостей та туристів.
Стіни проїзду були знищені внаслідок несправної системи водовідведення в 2007р. Систему водовідведення було відремонтовано, а стіни проїзду залишилися без ремонту в знищеному стані. За ці роки, внаслідок знищених стін, розповсюдився грибок, який негативно впливає на мешканців цього будинку та працівників театру «Воскресіння». В наслідок реалізації цього проекту можна покращити візуальний вигляд пам’ятки архітектури, в наслідок чого проїзд стане більш привабливим для відвідувачів театру, а також для гостей міста та мешканців будинку. А також покращить екологічну складову.

Команда проекту

Проект підтримують працівники Львівського академічного театру Воскресіння, глядачі, які приходять до театру, а також мешканці будинку за адресою ген.Григоренка, 5.

Фотографії