• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Проект «Спортивний садок №93» - створення нового об’єкта - спортивного простору для дітей в ДНЗ №93 Брав участь

Доданий
15.09.2017
Номер
256
Освітні та медичні проекти

Мета Проекту – створення нового об’єкта у садку– спортивного простору для дітей.

Автор проекту
Галина
Галина Мельник
Бюджет
378 037 грн
Розрахунок бюджету
Район
Франківський
Адреса
вул. Генерала Чупринки, 94, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Мета Проекту – створення нового об’єкта у садку– спортивного простору для дітей, котрого, на жаль, у нас немає, що включатиме:

1) сучасну спортивну кімнату у приміщенні (у переобладнаній кімнаті, котра зараз використовується для господарських потреб);
2) спортивну зону на подвір’ї.

Проект не передбачає поточних чи капітальних внутрішніх ремонтних робіт приміщення цієї установи.
Однак, Проект включає закупівлю спортивного обладнання та передбачає проведення деяких внутрішніх ремонтних робіт (згідно нашого кошторису, вартість цих робіт становить менше 50 % кошторису Проекту). Зокрема, це реконструкція та демонтаж устаткування та меблів в приміщенні - у кімнаті, що використовується для господарських потреб, та створення та облаштування у ній сучасної спортивної кімнати (безпечні стіни, кути, підлога тощо).

Проект спрямований на створення сучасних, безпечних та комфортних умов для занять спортом для дітей, їх загального оздоровлення та зміцнення, заохочення та залучення дітей до активної участі у спортивно-оздоровчих заходах.

Ми плануємо проводити спортивні змагання та заходи не тільки для діток нашого садка, але й пропонуватимемо взяти участь у таких змаганнях діткам з інших ДНЗ міста.
Крім того, на вуличній спортивній зоні у спортивних змаганнях та інших заходах, матимуть змогу брати участь, також, дітки дошкільного віку громади Львова, котрі не відвідують наш садок.
З метою забезпечення безпечних умов перебування дітей на вулиці, необхідно трішки оновити ігрові зони. А для проведення запланованих нами майбутніх доброчинних дитячих ярмарків, влаштування творчих дитячих вистав, концертів, проведення занять простонеба, групових читань - нам необхідно встановити кілька столиків і тіньові навіси.

Такі заходи, котрі ми плануємо започаткувати у нашому садку, сприятимуть популяризації спорту серед найменших мешканців нашого міста, а це є запорукою здоров’я дітей та привчання їх до здорового способу життя у шкільному та дорослому віці, виховання майбутніх спортивних зірок та чемпіонів.

Батьки дітей садочку з радістю долучаться до організації та реалізації Проекту: допоможемо в озелененні, встановленні споруд, демонтажі тощо.

Фотографії

ПІБ Відповідальної особи

Сеник Марія Ярославівна Мельник Галина Ігорівна

Контактні дані відповідальної особи

+380676950870 +380679559181