Облаштування пластової домівки на вул. Котляревського Відхилений

Доданий
15.09.2017
Номер
208
Комунальне господарство

«Пласт» — національна скаутська організація України, яка сприяє всебічному патріотичному самовихованню української молоді.
Найбільшим осередком Пласту є Львів - понад 1500 дітей займаються в орендованих приміщеннях, що є власністю громади: станом на вересень це 14 приміщень.
Прагнемо забезпечити якісне виховання дітей у домівці на вул. І. Котляревського, 17 шляхом проведення ремонту в приміщенні.

Автор проєкту
Максим
Максим Бадік
Бюджет
200 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Франківський
Адреса
вул. Івана Котляревського, 17, Львівська міська рада, Львів

Опис

Розширений опис проекту

«Пласт» — національна скаутська організація України, яка сприяє всебічному патріотичному самовихованню української молоді. Найбільшим осередком Пласту у світі є Львів - понад 1500 дітей займаються в орендованих приміщеннях, що є власністю громади: станом на вересень це 14 приміщень.
Цим проектом ми прагнемо відремонтувати приміщення по вул. Котляревського, 17, що стане 15-ою пластовою домівкою у Львові. Нова домівка дасть змогу організації займатися з більшою кількістю дітей, що проживають у Франківському районі - понад 50 хлопців та 50 дівчат віком від 11 до 17 років та понад 25 дітей віком від 6 до 11 років на постійній основі та можливість проведення ситуативних занять для інших пластових гуртків. Приміщення також дозволить зберігати реманент, який діти використовуватимуть на таборах і за яким вони вчитимуться доглядати.
Щоб забезпечити регулярне та якісне виховання дітей, потрібно провести низку робіт з облаштування трикімнатного приміщення. Короткий перелік деяких робіт:
Демонтаж стелі, підлоги та стін;
Розчистка та малювання стін;
Шліфування, лакування, та встановлення паркету і плитки на підлогу;
Звукоізоляція стелі.
Допомагаючи облаштуванню приміщення, можна допомогти організації “Пласт” виховати нове покоління свідомих, талановитих, патріотичних та працьовитих українців.

Фотографії