Спортивно-ігровий майданчик "Зоряне містечко" Брав участь

Доданий
14.09.2017
Номер
197
Інші проекти

Левандівський парк – місце дозвілля для мікрорайону.Тут є лише один дитячий майданчик, але він годиться для дітей дошкіл. та мол. шкільного віку.Старшим дітям потрібен майданчик. Біля входу в парк має вирости «Зоряне містечко», поруч з КМЦ «Супутник». Майданчик включатиме смуги перешкод для велоспорту (скейтів, пейн-бордів, роликів, самокатів)а також спорт.-ігрові комплекси для дітей та дорослих.

Автор проєкту
Бюджет
500 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Залізничний
Адреса
вул. Повітряна, 20, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Левандівський парк – місце відпочинку і дозвілля для цілого мікрорайону Левандівка. Проте інфраструктура парку потребує покращень та фінансування. Зараз тут є лише один дитячий майданчик, але він годиться для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. За принципом зростання, хотілось би допомогти і старшим дітям і облаштувати для них спортивно-ігровий майданчик.
За задумом, недалеко біля входу в парк, на щойно долученій земельній ділянці має вирости «Зоряне містечко», адже поруч знаходиться Культурно-мистецький центр «Супутник». Майданчик включатиме смуги перешкод для велоспорту (а разом з тим і для скейтів, пейн-бордів, роликів, самокатів та ін.), а також спортивно-ігрові комплекси та спортивні тренажери, які зможуть використовувати не тільки діти, а також дорослі.

Фотографії