Влаштування кільцевого руху автомобілів на небезпечному перехресті в смт. Брюховичі На реалізації

Доданий
12.09.2021
Номер
94
Інші проекти

Встановлення кільця кругового руху автомобілів в смт. Брюховичі на перехресті біля з/д вокзалу з метою зниження ймовірності зіткнення транспортних засобів на перехресті.

Автор проєкту
Владислав
Владислав Камінський
Бюджет
524 400 грн
Розрахунок бюджету
Район
Населені пункти Львівської ОТГ
Адреса
Незалежності України вулиця, Львівська міська рада, Брюховичі

Опис

Розширений опис проекту

Основна мета реалізації проєкту: Встановлення кільця кругового руху автомобілів в смт. Брюховичі на перехресті біля з/д вокзалу з метою зниження ймовірності зіткнення транспортних засобів на перехресті.
Проблема, якої воно стосується: Дане перехрестя розміщене на прямому відрізку дороги від кільцевої дороги (с.Бірки) через центр смт.Брюховичі у напрямку м.Львів, тому його перетинає велика кількість автомобілів, в т.ч. транзитних (часто на великій швидкості), що не орієнтуються в особливостях даного перехрестя та не пропускають автомобілі, які рухаються по головній дорозі. Це є причиною ДТП (до 10 щороку) та створення десятків аварійних ситуацій щотижня, шо є небезпечними як для водіїв, так і для пасажирів ГТ, що очікують на зупинках на даному перехресті.
Пропоновані рішення:
1) Встановити кільце кругового руху автомобілів в смт. Брюховичі на перехресті біля з/д вокзалу та відповідні знаки.
2) Облаштувати належним чином 2 зупинки громадського транспорту перед та навпроти з/д вокзалу (замінити 1 існуючий павільйон та встановити 1 новий, облаштувати хідники до них та «кишені» для заїзду громадського транспорту).
Реалізація даного проекту дозволить знизити ймовірність ДТП та аварійних ситуацій, що можуть завдати шкоди життю та здоров’ю водіїв та для пасажирів ГТ, що очікують на зупинках на даному перехресті.

Команда проекту

Камінський Владислав
Олійник Арсен
Свірнюк Олег

Фотографії