• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Капітальний ремонт подвір'я Львівської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів №74 На реалізації

Доданий
10.09.2020
Номер
76
Освітні та медичні проекти

Метою проєкту є капітальний ремонт території подвір'я Львівської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів №74.

Автор проекту
Бюджет
575 006 грн
Розрахунок бюджету
Район
Населені пункти Львівської ОТГ
Адреса
Львівська міська рада, Рудне

Опис

Розширений опис проекту

Львівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №74 ЛМР ЛО РО розташована у передмісті Львова, в смт Рудно. Історія селища і школи сягає своїм корінням у XIV ст.. Перебуваючи під владою Польщі, а потім Австрії, руднівчани жили у страшних злиднях, терпіли тяжкий гніт і перебували у темряві повного безкультур’я та неосвіченості. Щоб подолати всі труднощі потрібно було пройти етап столітнього розвитку. Перша культурно-освітня установа в Рудно – читальня "Просвіта”. Відомими громадськими діячами, які наполегливою працею підносили культурний та освітній рівень руднівчан, будили їхню національну свідомість, були шановані люди, як-от: Лев Терещаковський, Євген Дудкевич, Володимир Таницький. Особливо слід згадати вчителів, які навчали основ освіти: Андрій Научук, Михайло Банах, Павло Банах. Вони зробили неоціненний внесок у розбудову культури і освіти нашого селища. Славні традиції продовжили ті, кого маємо право назвати учитель від Бога. Серед них відома на Україні Євгенія Кучеренко, вчителька української мови та літератури. Саме вони ввели у світ знань перших учнів сучасної СШ№74, яка відчинила свої двері 1977 року.
Метою проекту є відновлення покриття шкільного подвір’я Львівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №74 ЛМР ЛО РО . Станом на сьогодні дане подвір’я є у вкрай зруйнованому стані, протягом десятиліть не ремонтувалось.
Враховуючи те, що на шкільному подвір’ї відбуваються урочисті заходи за участю сотень дітей та батьків, прогулянки учнів молодших класів, нагальною є потреба у проведенні ремонту даного подвір’я

Команда проекту

Балич Ігор Ігорович
Бутрак Андрій Степанович
Цілінський Володимир Борисович

Фотографії