• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Стежки Горіхового Гаю На реалізації

Доданий
10.09.2020
Номер
73
Інші проекти

Ділянка №2 парку "Горіховий гай" (далі – Парк) є однією з ланок паркового поясу Львова (парк Залізна Вода – Стрийський парк – парк Горіховий Гай). Метою проекту є збільшити пішохідну доступність Парку шляхом облаштування основних його стежок. Це збільшить привабливість Парку для відпочинку та прогулянок для всіх жителів міста, а також збільшить пішохідну зв’язність району.

Автор проєкту
Бюджет
599 900 грн
Розрахунок бюджету
Район
Франківський
Адреса
вул. Академіка Лазаренка, 48А, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Ділянка №2 парку "Горіховий гай" (далі - Парк) є густо засадженою деревами (здебільшого горіхами) і має складний рельєф з великим перепадом висоти. На жаль, станом на сьогодні Парк радше нагадує засмічений ліс, який не користується популярністю серед львів'ян та гостей міста (хоч і має багато затишних місць для відпочинку), адже існуючими земляними стежками можна користуватись лише в суху погоду, а спуски на вул. Бойківську занадто круті для безпечного користування.
Встановлення зручних екологічних сходів з поручнями та гравійних доріжок збільшить притік людей, які зможуть зручно перейти між вулицями Бойківською – Лазаренка - Сахарова, прогулятися Парком, чи залишитися на одній із галявин для відпочинку. Важливо також, що облаштування Парку в перспективі дозволить створити повністю зелений прогулянковий маршрут з Стрийського парку до кінотеатру Сокіл. Облаштування доріжок дозволить перетворити Парк на чисту і доглянуту зелену зону, зробить його доступним навіть у сезон дощів, додасть відчуття того, що це справді парк. Схожі до запропонованих сходів можна зустріти в парку "Знесіння".
Давайте розвивати "зелені легені" міста!

Команда проекту

Віра Климчук
Дмитро Бураков
Юрій Волощак

Фотографії