• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сквер «ГРІНPARK» на вулиці Грінченка №6 На реалізації

Доданий
08.09.2021
Номер
51
Інші проекти

Це проєкт облагородження території та створення скверу на вулиці Грінченка 6. Дуже часто простір міста займають все нові і нові будівлі, але міста потребують повітря. Зелені легені мегаполісів – це ще й ознака якості життя.
Проєктом передбачаються умови, щоб кожен міг вільно та безпечно гуляти та відпочивати в цьому місці.

Автор проєкту
Бюджет
490 800 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Бориса Грінченка, 6, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Територія позаду будинку по вулиці Грінченка 6 має високий потенціал стати гарним місцем відпочинку. Хорошою умовою є те, що тут є значна кількість людей, які проживають у цьому мікрорайоні та не мають доступного та облагородженого місця для проведення вільного часу.
Метою проєкту є створення безпечних та комфортних умов для прогулянок та відпочинку. Тут зможуть проводити час ті, хто проживає поряд, мешканці інших районів та гості міста. В першу чергу проєкт розглядає унеможливлення забудови даної ділянки, очищення території від чагарників, щоб простір став відкритим та прохідним та забезпечити вільність пересування та можливість відпочинку та спілкування. Будуть встановленні лавочки, біля яких будуть розміщені сміттєві урни та нічні ліхтарі. Якщо не реалізувати проєкт, це призведе до того, що:
- територію забудують;
- алкоголізм продовжить бути частиною цього місця, яке засмітиться;
- мешканці втратять можливість проводити свій вільний час у доступному та комфортному місці, єдиному можливому у цьому мікрорайоні.

Команда проекту

Пелех Олена Зінонівна

Фотографії