• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Доріжки з бруківки на території ЗДО № 167 Брав участь

Доданий
18.08.2020
Номер
5
Освітні та медичні проекти

На території ЗДО № 167 40-річне тверде покриття пішохідних доріжок зруйноване, несе небезпеку під час пересування. Унеможливлює реалізацію освітніх програм, зокрема розвиток фізичних якостей, здорового способу життя.Пропонуємо влаштувати покриття із бруківки з чудовими ідеями для ігор дітей.

Автор проєкту
Світлана
Світлана Голованова
Бюджет
599 999 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Масарика, 7, Львів

Опис

Розширений опис проекту

40-річні доріжки для пішохідних переходів на території ЗДО № 167 м.Львова зруйновані, обмежують пересування, несуть загрозу винекненню травматизма серед учасників освітнього процесу, дітям не має де активно проводити час та фізично розвиватись (ходити, бігати, стрибати, змагатись, кататись на самокатах...), після дощів прогулянки дітей обмежені через утворювання глибоких калюж. Тверде покриття потребує оновлення.
Вільному розвитку сприяє творче середовище. Зміни в освіті і напрямок на НУШ вимагає від суспільства змін в освітньому середовищі. "Сучасне освітнє середовище, яке забезпечить необхідні умови, засоби і технології для навчання учнів, освітян, батьків, не лише в приміщенні навчального закладу" (КОНЦЕПЦІЯ НУШ). Все що оточує дітей їх виховує і розвиває. Для спільноти ЗДО вирішення проблеми дуже важливе це: безпека руху літом і зимою, естетичний вигляд території, реалізація освітніх програм, створення ігрового середовища (за допомогою фарб): класики, твістери, шахівниці, лабіринти, буде місце для організації естафет, катання на самокатах, зможемо допомогти розвинути фізичні здібності, таланти, і можливості кожної дитини.
Доріжками будуть користуватись 380 дітей передшкільного віку, які відвідують ЗДО, а також їх батьки і 60 осіб персоналу закладу які є мешканцями Шевченківського району м.Львова.

Команда проекту

Голованова Світлана Миколаївна
Когут Ольга Василівна
Хай Галина

Фотографії