• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Безпечний простір на просп.Чорновола, 45-47 Брав участь

Доданий
08.09.2021
Номер
38
Інші проекти

Проектом передбачається влаштування системи відеоспостереження біля будинків 45 та 47 на просп.Чорновола у м.Львові та спортивної площадки біля цих будинків. Встановлення системи відеоспостереження зменшить рівень злочинності та правопорушень у цьому мікрорайоні, а також допоможе мешканцям цих будинків, а також іншим мешканцям Львова, почуватися в безпеці.

Автор проєкту
Бюджет
239 920 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
просп. В'ячеслава Чорновола, 45, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Мешканці мікрорайону, обмеженого просп.Чорновола, вул.Сорочинська та вул.Хімічна протягом багатьох років потерпають від крадіжок, пошкоджень приватного та комунального майна, порушень громадського порядку, розпивань алкогольних напоїв та торгівлі наркотиками. Наші звернення до поліції не дають бажаного результату. Люди бідкаються, а поліція розводить руками. Квартирні крадіжки та крадіжки номерних знаків так і залишаються не розслідувані, а наші колективні звернення щодо розпивань алкогольних напоїв та збуту наркотиків досі не отримали належного реагування.
Намагаючись знайти вирішення цих проблем, мешканці розглядали такі варіанти як створення чи залучення вартових (охоронців), постійні звернення у поліцію, збільшення патрулювань поліцією та інші. Однак ці варіанти або занадто дорогі, або складні у реалізації, та разом з тим не забезпечать постійного нагляду за громадським простором. Зважаючи на це, найоптимальнішим способом вирішення вищеперелічених проблем буде встановлення системи відеоспостереження. Згідно з дослідженнями, навіть наявність камери відеоспостереження зменшує злочинність. Тому мешканці будинків по просп.Чорновола, 45 і 47 будуть почуватися безпечніше, кількість крадіжок зменшиться, а розповсюдження наркотиків припиниться. Разом з тим це дасть ґрунтовну доказову базу при розслідуванні злочинів чи правопорушень, сприятиме зменшенню їх кількості, а також спростить реалізацію інших заходів контролю правопорядку над цією територію, навіть якщо встановлення системи відеонагляду буде недостатньо.

Команда проекту

Заболотна Галина Ігорівна
Ступ'як Ігор Володимирович

Фотографії