Заклад дошкільної освіти №45 "Спортивно-сенсорна зала" Брав участь

Доданий
06.09.2021
Номер
28
Освітні та медичні проекти

Облаштувати нову спортивно-сенсорну залу в ЗДО № 45, для діток з особливими освітніми потребами. В закладі впевнені, що спорт та фізичне навантаження – це запорука здоров’я людини, а звичку до оздоровлення потрібно виховувати ще змалечку.

Автор проєкту
Наталія
Наталія Шергіна
Бюджет
201 254 грн
Розрахунок бюджету
Район
Личаківський
Адреса
вул. Родини Крушельницьких, 23, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Спортивно-сенсорна кімната є одним із основних засобів сприяння повноцінному фізичному розвиткові вихованців ЗДО, що є особливо актуальним на сьогодні у зв’язку з високим рівнем захворюваності серед дітей дошкільного віку.
Заклад дошкільної освіти – місце, де маленькі діти за допомогою вихователів – педагогів проводять активну частину дня, пізнають світ, розвивають свої здібності, набувають навичок, вчаться бачити і відчувати красу навколишнього світу. На протязі року садочок відвідує 110 дітей, а також їх батьки та члени родин, які отримають можливість забезпечити гармонійне виховання своїх дітей. В закладі функціонує 4 групи, з них 2 інклюзивних.
Головною метою є облаштування спортивно-сенсорної зали для дітей дошкільного віку сучасним спортивно-ігровим обладнанням, що надасть можливість покращити організацію фізкультурно-оздоровчої роботи в ЗДО, та психологічного релаксу, створити повноцінне середовище для зміцнення здоров’я вихованців, вийти на європейський рівень розвитку спортивної інфраструктури.

Команда проекту

Батьківська громада вихованців даного закладу, та персонал закладу дошкільної освіти №45.
Інженер-проектувальник, експерт по технічному обстеженню будівель та споруд ЛМР (О. Лобзіна)
Інженер-кошторисник Галібей А.І.

Фотографії

Експертна оцінка