• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Громадський простір на ділянці прилеглій до Б.Хмельницького 230а Відхилений

Доданий
15.09.2021
Номер
226
Інші проекти

Метою проєкту є облаштування для мешканців мікрорайону сучасного громадського простору з пішохідними алеями, вуличними тренажерами, лавками та урнами для сміття.
У рамках проєкту планується облагородження території хідниками та зеленими насадженнями; встановлення дитячого гімнастичного комплексу; встановлення вуличних тренажерів; встановлення лавок та урн для сміття.

Автор проєкту
Бюджет
599 726 грн
Розрахунок бюджету
Район
Личаківський

Опис

Розширений опис проекту

Ділянка, яка межує з Б. Хмельницького, 230 а, знаходиться у занедбаному стані, оскільки невідомі особи залишили гори будівельного сміття. Станом на сьогодні ці гори доповнююють своїм сміттям власники (користувачі) дачних ділянок, які розташовані поруч.
За цим всім безладом змушені спостерігати мешканці ЖК "Хмельницький парк", який розташований за адресою: Б. Хмельницького, 230 а, як з вікон своїх помешкань, так і прогулюючись поряд із будинком. У сучасному світі, який переповнений проблемами та постійною метушнею, люди мають право спостерігати за красою навколо. Мешканці ЖК "Хмельницький парк" та сусідніх будинків позбавлені такого права. Лише в одному ЖК "Хмельницький парк" власниками житла є 570 сімей. У будинку проживають, як сім'ї з дітьми, так і старші мешканці, які не мають де проводити своє дозвілля. Поряд з занедбаною ділянкою розташована церква Івана Хреститися, ЖК "Хмельницький парк", ЖК "Хмельницький хол" та гуртожиток, у якому проживають із своїми сім'ями працівники ДСНС.
З огляду на вище описану ситуацію, надзвичайно важливим та необхідним є облаштування такого громадського простору, який перетворить занедбану територію у сучасне місце як для активного, так і для пасивного відпочинку різних категорій населення, які проживають поряд з ним.

Команда проекту

Креховець Ольга Василівна, Зазуляк Йосип Михайлович

Фотографії

Експертна оцінка