• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Облаштування скверу на вул. Кульчицької, 18 Брав участь

Доданий
15.09.2019
Номер
222
Інші проекти

Протягом останніх двох років місцева громада активно боролася аби ділянка, що примикає до Храму Всіх Святих Українського Народу, отримала статус скверу. Цього року було прийнято відповідне рішення міської ради. Наступним кроком є продовження робіт із благоустрою скверу: будівництво доріжок, освітлення, встановлення лавок, смітників, насадження квітів і кущів та інше...

Автор проекту
Пак
Пак Ігорівна
Бюджет
3 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Залізничний
Адреса
вул. Олени Кульчицької, 18, Львів

Опис

Розширений опис проекту

За останні два роки земельна ділянка по вул. Кульчицької, 18, стала каталізатором активності та небайдужості місцевої громади. Після дворічної боротьби, у 2019 році наш громадський простір, що примикає до Храму Всіх Святих Українського Народу, отримав офіційний статус скверу.
Також уже облаштовано бруківкою більшу частину центральної алеї внаслідок перемоги нашого малого проекту у громадському бюджеті 2018 року.
Громадський простір уже набуває нового вигляду. На відремонтованій ділянці діти тепер можуть кататись на велосипедах, самокатах, роликах...Тут частіше став лунати дитячий сміх.
Оскільки відремонтована ділянка складає близько 1/6 території скверу, завдяки перемозі у громадському бюджеті 2019 року, ми зможемо продовжувати замощення доріжок бруківкою, облаштувати освітлення, встановити лавочки та смітники, висадити квіти та кущі.

Фотографії

Експертна оцінка