• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Міні-мережева сонячна електростанція ліцею №38 ЛМ Брав участь

Доданий
15.09.2020
Номер
201
Освітні та медичні проекти

Міні-мережева станція потужністю 20кВт призначена для зменшення споживання електроенергії ліцею №38 ЛМР з мережі або для вироблення електроенергії в мережу з наступним продажем за "Зеленим" тарифом. Дану мережеву станцію може бути доукомплектовано акамуляторними батареями (АКБ), що дасть можливість використовувати акамульовану електроенергію в сутінковий і нічний час доби.

Автор проєкту
Бюджет
388 010 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Порічкова, 4А, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Мережева станція потужністю 20кВт призначена для зменшення споживання електроенергії ліцею №38 ЛМР з мережі або для вироблення електроенергії в мережу з наступним продажем за "Зеленим" тарифом. Дану мережеву станцію може бути доукомплектовано акамуляторними батареями (АКБ), що дасть можливість використовувати акамульовану електроенергію в сутінковий і нічний час доби.
У вихідні та святкові дні року та під час шкільних канікул генерацію потужностей даної станції можна повністю або частково реалізовувати в єдину енергетичну систему України за "зеленим" тарифом, що суттєво прискорює окупність даного проекту та в подальшому зменшує витрати місцевого бюджету на фінсування освіти.
Впровадження даного громадського проекту несе в собі та вирішує ряд важливих економічних, освітньо-виховних те екологічних аспектів.

Команда проекту

Подляшецький Адріан Іванович
Середа Василь Дмитрович
Шелест Мирон Миколайович

Фотографії