«БЕЗПЕЧНІ ДОРІЖКИ ДЛЯ ДИТЯЧИХ НІЖОК» ОБЛАШТУВАННЯ ДОРІЖОК НА ТЕРИТОРІЇ ЗДО №75 Брав участь

Доданий
15.09.2021
Номер
201
Освітні та медичні проекти

На території ЗДО № 75 30-річне тверде покриття пішохідних доріжок зруйноване, несе небезпеку під час пересування. Унеможливлює реалізацію освітніх програм, зокрема розвиток фізичних якостей, здорового способу життя. Пропонуємо влаштувати покриття із бруківки з чудовими ідеями для ігор дітей.

Автор проєкту
Мирослава
Мирослава Шеремета
Бюджет
2 975 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Залізничний
Адреса
вул. Івана Виговського, 75, Львів

Опис

Розширений опис проекту

30-річні доріжки для пішохідних переходів на території ЗДО № 75 м. Львова зруйновані, обмежують пересування, несуть загрозу виникненню травматизму серед учасників освітнього процесу, діти не мають можливості активно проводити час та фізично розвиватись (ходити, бігати, стрибати, змагатись, кататись на самокатах...), після дощів прогулянки дітей обмежені через утворювання глибоких калюж. Тверде покриття потребує оновлення.
Вільному розвитку сприяє творче середовище. Зміни в освіті і напрямок на НУШ вимагає від суспільства змін в освітньому середовищі. "Сучасне освітнє середовище, яке забезпечить необхідні умови, засоби і технології для навчання учнів, освітян, батьків, не лише в приміщенні навчального закладу" (КОНЦЕПЦІЯ НУШ). Все, що оточує дітей, їх виховує і розвиває. Для спільноти ЗДО вирішення проблеми дуже важливе - це: безпека руху літом і взимку, естетичний вигляд території, реалізація освітніх програм, створення ігрового середовища (за допомогою фарб): класики, твістери, шахівниці, лабіринти, буде місце для організації естафет, катання на самокатах, зможемо допомогти розвинути фізичні здібності, таланти, і можливості кожної дитини.
Доріжками будуть користуватись 300 дітей дошкільного віку, які відвідують ЗДО, а також їх батьки і 60 осіб персоналу закладу, які є мешканцями Залізничного району м. Львова.

Команда проекту

Шеремета М. Є.
Вельська Н. В.
Ратушна О. М.
Боднарська У. Н.
Тимчій Г. І.
Рогова І. Й.
Марусевич Я. С.
Васильців Н. С.
Следзь Г. О.
Коровець В. І.

Фотографії