STEM - навчання майбутнього. Обладнання STEM лабораторії в ліцеї №46, ім. В. Чорновола Брав участь

Доданий
15.09.2021
Номер
195
Освітні та медичні проекти

STEM - це сучасна освітня програма, яка базується на вивченні технологій, інженерії та математики, а також їх поєднанні та можливість прикладного застосування у повсякденному житті. Проект передбачає забезпечення ліцею новим інноваційним навчальним комп'ютерним комплексом. Це вимагає облаштування нового освітнього простору для різних видів діяльності, щоб допомогти сьогоднішнім дітям завтра стати

Автор проєкту
Бюджет
599 727 грн
Розрахунок бюджету
Район
Франківський
Адреса
вул. Наукова, 90, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Сьогодення об’єктивно вимагає переведення освітнього процесу на технологічний рівень, активізацію пошуку перспективних інноваційних й педагогічних технологій, спрямованих на розвиток і саморозвиток особистості. Одним із актуальних напрямків інноваційного розвитку природничо-математичної освіти є система навчання STEM. STEM - це сучасна освітня програма, яка базується на вивченні технологій, інженерії та математики, а також їх поєднанні та можливість прикладного застосування у повсякденному житті. Проект передбачає забезпечення ліцею новим інноваційним навчальним комп'ютерним комплексом. Це вимагає облаштування нового освітнього простору для різних видів діяльності, щоб допомогти сьогоднішнім дітям завтра стати новаторами, цілеспрямованими, творчими і надійними членами команди, громади, держави. STEM-лабораторія - це те необхідне інтерактивне середовище, якого так не вистачає сучасному начальному закладу. Відсутність достатньої кількості програмного та апаратного забезпечення не дає можливості учням оволодіти сучасними інформаційними технологіями.
Проект надає учням середньої і старшої школи доступ до STEM - освіти: залучає учнів у проектну діяльність, створює стійкий інтерес до природничо-математичних наук та інженерії, вчить працювати в команді і розвиває критичне мислення.
Забезпечення школи потрібним обладнання і навчання педагогів створить умови для розвитку зацікавленості учнів до вивчення природничо-математичних наук, технологій і інженерії, дозволить створити безкоштовні гуртки на базі комунальної школи, проводити проектну і дослідницьку роботу з учнями, приймати участь у робототехнічних фестивалях та змаганнях.

Команда проекту

Кондюх Галина - вчитель інформатики,
Ігор Демків - вчитель інформатики,
Володимир Бута - вчитель інформатики,
Семчишин Дмитро - вчитель фізики.

Фотографії