Опис
Розширений опис проекту
Сьогодення об’єктивно вимагає переведення освітнього процесу на технологічний рівень, активізацію пошуку перспективних інноваційних й педагогічних технологій, спрямованих на розвиток і саморозвиток особистості. Одним із актуальних напрямків інноваційного розвитку природничо-математичної освіти є система навчання STEM. STEM - це сучасна освітня програма, яка базується на вивченні технологій, інженерії та математики, а також їх поєднанні та можливість прикладного застосування у повсякденному житті. Проект передбачає забезпечення ліцею новим інноваційним навчальним комп'ютерним комплексом. Це вимагає облаштування нового освітнього простору для різних видів діяльності, щоб допомогти сьогоднішнім дітям завтра стати новаторами, цілеспрямованими, творчими і надійними членами команди, громади, держави. STEM-лабораторія - це те необхідне інтерактивне середовище, якого так не вистачає сучасному начальному закладу. Відсутність достатньої кількості програмного та апаратного забезпечення не дає можливості учням оволодіти сучасними інформаційними технологіями.
Проект надає учням середньої і старшої школи доступ до STEM - освіти: залучає учнів у проектну діяльність, створює стійкий інтерес до природничо-математичних наук та інженерії, вчить працювати в команді і розвиває критичне мислення.
Забезпечення школи потрібним обладнання і навчання педагогів створить умови для розвитку зацікавленості учнів до вивчення природничо-математичних наук, технологій і інженерії, дозволить створити безкоштовні гуртки на базі комунальної школи, проводити проектну і дослідницьку роботу з учнями, приймати участь у робототехнічних фестивалях та змаганнях.
Команда проекту
Кондюх Галина - вчитель інформатики,
Ігор Демків - вчитель інформатики,
Володимир Бута - вчитель інформатики,
Семчишин Дмитро - вчитель фізики.