• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Створення комфортного простору та газонного покриття для дітей ЗДО №94 корпус ІІ Брав участь

Доданий
15.09.2020
Номер
176
Освітні та медичні проекти

ДНЗ №94 корпус ІІ по вул.Д.Бортнянського 12, відчинив свої двері для вихованців лише у 2019 році.Частина дитячих майданчиків залишилась наразі не облаштованою для комфортного,безпечного та цікавого перебування дітей: бракує гойдалок та спортивного комплексу для менших,а покриття майданчика-пісок, щебінь та земля.Прагнемо,щоб дітки бігали по зеленому килимі трави та проводили активно своє дозвілля.

Автор проєкту
Мар'яна
Мар'яна Павлишин
Бюджет
95 603 грн
Розрахунок бюджету
Район
Залізничний
Адреса
вул. Дмитра Бортнянського, 12, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Дитячий садочок – місце, де дітки проводять більшість свого часу. В умовах карантину, малюки переважно знаходяться на свіжому повітрі-на майданчиках садка, який має бути безпечним, зручним та цікавим. Керівник ДНЗ доклала чимало зусиль, щоб забезпечити садок усім необхідним. Проте, повне облаштування простору потребує чималих коштів. На даний момент, для частини груп бракує гойдалок. Дітки не мають змоги активно проводити свій час. Ігровий комплекс, який знаходиться на території садка, не підходить по віковій категорії найменшим і не всі групи можуть користати з нього водночас. У літній період вихованці відчувають дискомфорт перебуваючи на майданчиках із-за непригодного його покриття.
Метою проекту є покращення умов перебування дітей дошкільного віку на території садочку №94 корпус ІІ, де б вони могли розвиватися та займатися фізичною активністю, а також забезпечити безпеку дозвілля вихованців.
Проект пропонує комплексний підхід до облаштування дитячого майданчика для різних вікових груп дітей. Зокрема, провести облаштування безпечного газонного покриття шляхом підготовки ґрунту під посів трави, який включає підняття рівня ґрунту та інші підготовчі роботи. А також, пропонується встановлення гойдалок та спортивного ігрового комплексу, яким безпечно зможуть користуватися групи молодшого віку. Крім того, необхідне встановлення місця для сидіння на майданчику старшої групи, адже дітки не мають де відпочити під час гри на дворі. З метою забезпечення чистоти, є потреба у сміттєвих урнах на території садка.
Реалізація даного проекту допоможе урізноманітнити дозвілля дітей, та зробить доступними забави на траві.
Після реалізації, проект не потребуватиме подальшого фінансування, адже працівники ДНЗ разом з батьками будуть підтримувати естетичний та справний стан майданчиків.

Команда проекту

Павлишин Мар"яна

Фотографії