• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Відновлення дитячо-спортивного майданчика по вул. Козланюка (1-3) (бічна Личаківської біля 63 школи) На реалізації

Доданий
13.09.2019
Номер
136
Інші проекти

По вул.Козланюка (поблизу 63 школи) знаходиться майданчик. Стара гірка, по якій не ризикує спуститися навіть дорослий чи рештки бетонних плит з металевими штирями швидше нагадуюй зону відчуження ніж місце для відпочинку. Пропонуємо оновити даний майданчик, видаливши рештки старого обладнання та встановивши нове, зробивши акцент на вуличних спортивних тренажерах та баскетбольному майданчику.

Автор проекту
Бюджет
599 790 грн
Розрахунок бюджету
Район
Личаківський
Адреса
вул. Козланюка, 3, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Дитячо-спортивний майданчик по вул. Козланюка знаходиться в чудовій локації, тут 63 школа, тиха вуличка, він мав би бути місцем, куди приходять діти та дорослі, де відпочивають, спілкуються, знайомляться між собою жителі Козланюка, Личаківської, Котика, Долішньої, Копальної, Россі, Черемшини, Станції Личаків, Колумба, Голубця та інших вулиць. Але так воно не є, і причиною цього є те, що майданчик знаходиться в занедбаному та аварійному стані.

В поданому проекті ми зробили акцент на розвагах, які цікавлять школярів та дорослих. Це вуличні тренажери, баскетбольний майданчик, стіл для тенісу, однак старались не забути і про найменшеньких - для них облаштовано окрему безпечну зону, і поки батьки займатимуться спортом діти теж цікаво відпочиватимуть.

Фотографії