Капітальна реконструкція харчоблоку Ліцею №57. Здорове харчування - здорові діти! Брав участь

Доданий
13.09.2021
Номер
130
Освітні та медичні проекти

Основна мета проекту - створити сучасні та комфорті умови для орзанізації процесу здорового харчування учнів ліцею №57 (Підзамче). Через модернізацію харчоблочу (їдальня + обідній зал), який функціонує майже 50 років, хочемо повністю замінити "радянські" стандарти приготовування та подачі їжі на здорову, корисну та смачну! Адже в діючих умовах харчоблоку приготування такої їжі є неможливим!

Автор проєкту
Бюджет
2 857 500 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Жовківська, 6, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Приміщення харчоблоку Ліцею №57 було укомплектоване обладнанням та технікою в 1972 році. З того часу проводились косметичні ремонти, але глобально нічого не змінювалось. Сьогодні, харчоблок не відповідає сучасним критеріям приготування і подачі здорової їжі, а посуд далі миється руками персоналу. Відсутність умов для отримання якісного харчування та гарячої лінії роздачі, а також видача страв через маленьке віконечко створює величезні черги. Як наслідок - більше половиним дітей (а це понад 300 учнів з майже 500) не встигають отримати харчування!!!

Мета нашого проекту - впровадити сучасні технологічні процеси приготування їжі та забезпечити здоровим та якісним харчування учнів ліцею через:
- повну заміну техніки для приготування та зберігання їжі;
- встановлення лінії гарячої роздачі;
- придбання обладнання для автоматичного миття та стерилізації посуду;
- заміну систем електропостачання, сантехніки, вентиляції та кондиціонування;
- ремонт та оптимізацію приміщень кухонної та обідньої зон;
- купівлю обідніх столів та сільців;
- придбання кухонного інвентарю.

Все це допоможе нам впровадити нове шкільне меню здорового харчування, яке вже успішно впроваджене в десятках шкіл України! А також створить комфортні умови харчування і перебування дітей в їдальні і ліцеї загалом.

Команда проекту

Борисенко Кристина
Вовк Олеся

Фотографії