ПРОЕКТ МОДЕРНІЗАЦІЇ СПОРТИВНО-АКТОВОГО ЗАЛУ В ЛІЦЕЇ №10 На реалізації

Доданий
13.09.2021
Номер
126
Освітні та медичні проекти

Модернізація спортивно-актового залу для використання як для уроків, так і для проведення культурно-просвітницьких заходів. Створення сучасного технічно обладнаного простору , що буде використовуватись як учнями так і батьківською громадськістю. Передбачає технічну модернізацію, створення мобільних просторів, естетичне оформлення.

Автор проєкту
Віра
Віра Шершньова
Бюджет
599 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Галицький
Адреса
вул. Генерала Чупринки, 1, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Метою Проекту модернізації спортивно-актового залу є показати, як можна реконструювати приміщення, щоб воно стало візитною карткою Ліцею №10 ім. св. Марії Магдалени.
Після модернізації зал має бути функціональним і естетичним, відповідати вимогам організації різних культурних подій, а також проведення уроків фізичного виховання.
Виходячи з цього, пропонуємо насамперед модернізацію електроінсталяції й освітлення -
Нові лампи led є енергоощадними i створюють освітлювальний комфорт; розподіл освітлення на декілька ланцюгів дає можливість ефективно керувати ним та заощаджувати; в поєднанні з автоматикою, має покроково створювати сцени освітлення, що є корисною і енергоощадною функцією, допомагає також будувати освітлювальні зони при різних заходах (спектаклях, концертах, виставках, уроках).
Наступним кроком в модернізації залу є утеплення стін, бо вони постійно мокрі й уражені грибком.
Для декору залу надзвичайно важливим є правильний підбір типу фарб та їх кольорів.
Стіни пропонуємо пофарбувати білою акриловою фарбою.
Незамінним для залу елементом є застосування тканин - шторів на вікнах, тканин на фронтальній сцені, необхідно придбати килим кольору розміром 15x8m (під час імпрез його розстилають, а під час проведення уроків фізкультури - скручують). Завдяки цьому налагодиться акустика, значно покращиться естетичний вигляд і комфорт.
Поєднання автоматики освітлення та колористики тканин дасть чудову можливість використовувати приміщення для різних заходів та урочистостей.
Важливим елементом є заміна вхідних дверей, що підвищить безпеку та покращить акустику приміщення.
Наскільки приміщення спортивно-актового залу зараз є занедбаним та нефункціональним добре видно на фотографіях, а завдяки модернізації ефект від естетичного вигляду та багатофункціональності залу буде відчутний навіть на світлинах, що є неабиякою пам’яткою для багатьох поколінь.
Новий дизайн та функціональність дозволять ліцею широко відчинити свої двері для місцевої громади та широкого кола відвідувачів. Ми зможемо запросити до себе гостей і представити їм наші вміння й навички, а також заохотити користуватися його перевагами.

Команда проекту

Даний проекто ініційований батьківською громадськівстю, попередньо обговорений з учнями та педагогами. Автором проекту є мама учнів нашого ліцею, технічна сторона узгоджена з інженером-електроніком ліцею.

Фотографії

Експертна оцінка