• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сучасна лабораторія фізики у СЗШ №50 Очікує рішення

Доданий
13.09.2021
Номер
111
Освітні та медичні проекти

Проект передбачає створення комфортних умов для навчання в оновленому, сучасно-облаштованому кабінеті фізики та спрямований на забезпечення виского рівня навчання з використанням новітніх технологій та сприйняття навчальних програм. В кабінеті навчаються учні з 7 по 11 класи, а також проводитьься позакласна робота та робота з батьками.

Автор проєкту
Мар'яна
Мар'яна Білан
Бюджет
599 999 грн
Розрахунок бюджету
Район
Франківський
Адреса
вул. Комаринця, 2, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Усі, мабуть, чули відомий вислів: «Математика – цариця наук». А що ж фізика? Надзвичайно складний і водночас цікавий навчальний предмет. Недарма вчені-фізики вважаються справжньою науковою елітою кожної держави. Так донедавна було й в Україні. А зараз наша держава потребує спеціалістів, які знаються на фізиці. Їх брак відчувається в різних галузях: машинобудівній, космічній, військовій, медичній… Який вихід із ситуації? Звичайно ж, популяризувати цю науку!
І це завдання сучасна освіта покладає на школу та вчителя. Проте, чи можна пробудити в школярів зацікавленість, якщо стан кабінету фізики та лабораторне обладнання застарілі і не відповідають вимогам сучасної школи?
На жаль, у кабінеті фізики більше 30 років не було капітального ремонту. У наш час стан навчального приміщення має не лише відповідати санітарно-гігієнічним нормам і правилам безпеки, а й позитивно впливати на учня, викликати в нього естетичне захоплення, задоволення, пробуджувати інтерес до фізики, сприяти легкому засвоєнню інформації.
Необхідно творчо підійти до справи облаштування кабінету і його поточного ремонту. Лише оздобленням стін запити сучасних школярів вдовольнити не вдасться.
У наш час саме використання комп’ютерних технологій та сучасного лабораторного обладнання робить навчання цікавим, легким, доступним та ефективним. За наявності сучасного приладдя вчитель матиме можливість креативно навчати фізики, а учні – отримувати якісні знання.
Адже фізика це – ВАУ, фізика – це КРУТО!
Мета проекту:
Створити для школярів умови якісного перспективного навчання, що здійснюється у ритмі стрімкого розвитку сучасних технологій; сприяти підвищенню рівня знань і зацікавити учнів вивчати фізику.

Команда проекту

Директор школи, учнівське самоврядування, колектив школи та батьківська громадськість.

Фотографії