• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«ОБЛАШТУВАННЯ ДИТЯЧИХ МАЙДАНЧИКІВ ЗДО № 149» Відхилений

Доданий
13.09.2021
Номер
105
Освітні та медичні проекти

Проект спрямовано на зміцнення здоров’я, покращення фізичного розвитку дітей, їхньої рухової активності. Саме тому, відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту», «Про фізичну культуру», «Національної доктрини розвитку освіти», Базовому компоненту дошкільної освіти фізичне виховання дошкільнят, робота в ЗДО спрямована насамперед на охорону та зміцнення психічного та фізичного здоров’я дітей

Автор проєкту
Світлана
Світлана Лойко
Бюджет
599 999 грн
Розрахунок бюджету
Район
Личаківський
Адреса
вул. Личаківська, 106Б, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Реалізація проекту спрямована на формування навичок здорового способу життя у дошкільників, організацію змістовного дозвілля дітей, зниження захворюваності дітей, що як наслідок веде до системної професійної зайнятості батьків. Підвищення іміджу ЗДО та рейтингу органів місцевого самоврядування щодо покращення умов виховання дітей в закладі дошкільної освіти.
В ЗДО №149 ЛМР виховується близько 50 дітей. Існуючі ігрові споруди потребують реконструкції, оскільки низька ефективність використання фізичної та рухової активності в дошкільному віці призводить до порушення розвитку дітей, негативно впливає на їх розумову діяльність, знижує рівень підготовленості до школи.

Команда проекту

1.Гапон Наталія Василівна
2.Яремчишин Богдан Олегович
3.Корбяк Руслана Володимирівна
4.Лойко Світлана Михайлівна

Фотографії