Новини

Всі новини екологія Громадський бюджет Львова громадський простір озеро

Прийом заявок (проєктів) на громадський бюджет м. Львова з 15 серпня по 15 вересня 2023 року проводитись не буде.

У зв’язку з агресією російської федерації, дією в Україні воєнного стану та дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.2021 № 590 “Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану“ та розпорядження Львівського міського голови №252 від 19.07.2023 “Про обмеження здійснення непершочергових видатків з бюджету Львівської міської територіальної громади в умовах воєнного стану” прийом заявок (проєктів) на громадський бюджет м. Львова з 15 серпня по 15 вересня проводитись не буде.

Згуртована громада - шлях до успіху

Відпочивати. Спілкуватись. Тренуватись. Це головні цілі громадського простору на вул. Під Голоско. Проєкт, котрий показує, що згуртованість громади є запорукою успіху.

Озеро на вул.Панча розпочнуть реконструювати вже у вересні

Якщо щиро вірити у свій проект, невтомно та наполегливо працювати, то перемогти таки вдасться. Це історія відновлення озера на вул.Панча,10. Активна громада, котра боролась за відновлення озера і все таки отримала з четвертої спроби необхідну для перемоги кількість голосів, ось секрет успіху проекту.