• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Тротуар, дорога та благоустрій території біля смітників навпроти Роксоляни № 57-59 На реалізації

Доданий
12.09.2021
Номер
92
Інші проекти

Проектом передбачається влаштування дорожнього покриття з асфальтобетону та хідників (тротуару) до смітників, які знаходяться на вулиці Роксоляни навпроти будинку №57 та благоустрій самого майданчика, де встановлені контейнери. Також планується влаштування хідників (тротуару) по правій стороні вздовж вулиці Роксоляни від повороту до котельні і до повороту перед будинком № 59.

Автор проєкту
Бюджет
599 999 грн
Розрахунок бюджету
Район
Залізничний
Адреса
вул. Роксоляни, 57, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Територія, де розміщені контейнери для сміття, на вулиці Роксоляни навпроти будинку №57 перебуває в занедбаному стані. Відсутнє будь-яке покриття на дорозі, точніше кажучи, наявне покриття, яке важко назвати дорогою, знаходиться в жахливому стані. Це суцільні ями, які після кожного дощу перетворюються на велетенські калюжі, поміж якими багнюка і болото. Ями інколи засипають в кращому випадку камінням і залишками зрізаного асфальту, в гіршому - товченою цеглою, битою плиткою, тирсою та іншим будівельним сміттям.
Крім того відсутня пішохідна доріжка, щоб можна було без перешкод дійти до контейнерів.
Сама територія неестетична, мінімально облаштована та захаращена, є місцем збору асоціальних елементів для скупчення сміття, що суперечить санітарним нормам та соціальним стандартам.
Також проектом передбачено влаштування хідників (тротуару) по правій стороні вздовж вулиці Роксоляни від повороту до котельні і до повороту перед будинком № 59. В 2019-2020 роках ліва сторона вулиці була облаштована повністю, зроблені доріжки, вимощені плиткою, передбачено пониження тротуару для матерів з візочками та маломобільних груп населення. Праву ж сторону відремонтували лише до повороту до котельні. В цьому місці тротуар просто обривається. Пропонуємо закінчити розпочату роботу і довести дану ділянку до відповідного стану.

Команда проекту

Гурський Олег
Білоус Микола
Химич Іван

Фотографії