Відновлення дитячого майданчика та облаштування громадського простору на Сихівській 19 Брав участь

Доданий
08.09.2021
Номер
39
Інші проекти

Майданчик на Сихівській 19 - це простір для соціальної взаємодії різних поколінь і ми хочемо, щоб він став комфортним куточком для усіх мешканців двору. Ми пропонуємо спорудити універсальні дерев'яні ігрові елементи, засіяти газон, облаштувати доріжки, встановити лавочки та освітлення.

Автор проєкту
Соломія
Соломія Максимович
Бюджет
589 952 грн
Розрахунок бюджету
Район
Сихівський
Адреса
вул. Сихівська, 19, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Простір між будинками це не тільки транзитна територія. Тут можна жити - спілкуватись, знайомитись, відпочивати. о Зручні лавки, нетипові дитячі майданчики, газон, на якому хочеться сидіти можливі не лише в центрі міста. Ідея проєкту - створити імпульс розвитку подібних просторів у Львові. Сихів, як найбільший мікрорайон міста чудово для цього підходить.

Ставши мамою, я спершу дуже зраділа, що в нашому районі, практично в кожному дворі є дитячі майданчики. І це справді класно, що майданчиків є багато, але їх кількість не дорівнює якість. Майданчиків багато, але вони маленькі, однотипні: гойдалка, гірка, карусель. Якщо придивитись, то більшість з них пустує, бо вони нецікаві. Батьки вирушають з дітьми у місця де можна більш різноманітно провести час, побігати, пограти з друзями.

Маленькі майданчики у дворах розраховані здебільшого на дітей дошкільного віку. Школярі ж у вільний від навчання час мають брак із простором для активного дозвілля та спілкування. Та і дорослим сихівчанам потрібне місця для відпочинку.

Цей дитячий майданчик притягує дітей із усіх прилеглих будинків, влітку зазвичай це активні ігри з м’ячем, лови, взимку це ковзання на санчатах із гірки. Це клаптик зеленої зони між будинками захищений Ми хочемо, щоб цей простір став комфортним для усіх мешканців: і для матерів із малюками, які роблять свої перші кроки, для школярів, які потребують місця для активного відпочинку та спілкування, для інших сихівчан, які після напруженого робочого дня зможуть відпочити у затінку дерев та поспілкуватися.

Наявні проблеми майданчика: майданчик знаходиться у занедбаному стані, по території стирчать залишки металевих та цегляних конструкцій, через недоглянутість мешканці вигулюють тут свої домашніх улюбленців та не прибирають за ними.

Ми хочемо зберегти наявний ландшафт та використати його максимально ефективно. Ми пропонуємо спорудити універсальні дерев'яні ігрові елементи, які можуть використовуватись для різноманітних дитячих ігор. Загалом уся територія потребує зміни шару верхнього ґрунту для засівання газону та доріжок, пропонуємо додати зеленої рослинності та декілька лавочок для створення комфортного місця для відпочинку та спілкування. Щоб зменшити кількість нічних шумних відвідувачів майданчика пропонуємо встановити додаткове освітлення по периметру.

Команда проекту

Максимович Соломія
Скомаровський Олександр

Фотографії