• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Стежки Горіхового Гаю (2 частина) Брав участь

Доданий
07.09.2021
Номер
36
Інші проекти

Даний проект є продовженням минулорічного «Стежки Горіхового Гаю» (https://lviv.pb.org.ua/projects/archive/502/show/73). Враховуючи бюджет проекту, в 2021 році буде реалізовано лише його частину. Для збільшення доступності, повноцінного і безпечного користування Ділянкою 2 парку «Горіховий Гай» слід продовжити запроектовану доріжку та доповнити доріжками з гравійним та брукованим покриттям

Автор проєкту
Бюджет
599 950 грн
Розрахунок бюджету
Район
Франківський
Адреса
вул. Академіка Лазаренка, 48А, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Ділянка №2 парку "Горіховий гай" (далі - Парк) є густо засадженою деревами (здебільшого горіхами) і має складний рельєф з великим перепадом висоти. На жаль, станом на сьогодні Парк радше нагадує засмічений ліс, який не користується популярністю серед львів'ян та гостей міста (хоч і має багато затишних місць для відпочинку). Адже існуючими земляними стежками можна користуватись лише в суху погоду, а спуски на вул. Бойківську занадто круті для безпечного користування.
Минулого року проект «Стежки Горіхового Гаю» став переможцем серед малих проектів у Франківському районі, набравши 844 голоси. При розробці проектно-кошторисної документації було прийняте рішення внести зміни в заплановані стежки через обмежений бюджет проекту (599 900 грн). Було розроблено стежку, що сполучатиме вул. Бойківську (біля перехрестя з вул. Сміливих) та стежку в Парку, яка прилягає до вул. Ак. Лазаренка. Розроблена стежка дозволить подолати перепад висот без особливих труднощів і стане частиною маршрутів-теренкурів, що пролягатимуть в Парку.
Метою даного проекту є продовжити запроектовану доріжку (що буде реалізована в цьому році) і розробити комплекс зручних гравійних доріжок для комфортного і безпечного перебування в Парку.

Просимо усіх мешканців та відвідувачів парку підтримати цей проект, та великий проект-партнер
https://lviv.pb.org.ua/projects/2

Команда проекту

Віра Климчук
Дмитро Бураков
Богдан Федорко
Ігор Кідик
Юрій Волощак

Фотографії