WORKOUT на Білогорщі Відхилений

Доданий
15.09.2021
Номер
262
Інші проекти

Пропонований проект передбачає облаштування воркаут майданчику - мультифункційного динамічного спортивного простору з вуличними тренажерами поблизу Міського Народного дому Білогорща для різноманітних спортивних занять мешканців мікрорайону Білогорща різних вікових груп.

Автор проєкту
Бюджет
550 625 грн
Розрахунок бюджету
Район
Залізничний
Адреса
вул. Білогорща, 23, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Народний дім Білогорща це локальний осередок культури, громадської активності, неформальної освіти та спорту в мікрорайоні Білогорща.
Протягом останніх 6 років цей заклад активно відновлюється, також і в частині інфраструктури. Зокрема в 2020 р. здійснено капітальний ремонт фасаду.
Також в 2020 році, за кошти громадського бюджету, реалізується проект "Літній театр та кінопростір Білогорщі", що передбачає облаштування відкритого громадського простору поблизу Народного дому Білогорща задля проведення кінопоказів, концертів, вечірок та інших openair заходів.
В 2021 році новий проект - WORKOUT на Білогорщі передбачає облаштування воркаут майданчику - мультифункційного динамічного спортивного простору з вуличними тренажерами для різноманітних спортивних занять мешканців мікрорайону Білогорща різних вікових груп поряд із Міським Народним домом Білогорща, шляхом благоустрою території з іншого боку будівлі Народного дому.
Дитячий майданчик, що розташований на цій території зараз, є аварійним та непристосований до сучасних норм влаштування дитячих майданчиків, тож потребує реконструкції або демонтажу.
Тож проектом пропонується замінити аварійні конструкції дитячого майданчика сучасним комплексом для воркауту.
Розміщення майданчика для занять спортом дозволить суттєво покращити якість життя мешканців та зміцнити їх стан здоров'я.

Команда проекту

Олександр Ігнатенко
Ярина Білецька
Дмитро Левіцький
Руслан Юхимчук

Фотографії