Капітальний ремонт з улаштуванням бруківки на території СЗШ №55 м. Львова На реалізації

Доданий
15.09.2021
Номер
250
Освітні та медичні проекти

Реалізація проекту "Капітальний ремонт з улаштуванням бруківки на території СЗШ №55 м. Львова (приміщення початкової школи), що на вул. Коновальця, 6" спрямована на те, щоб створити для вихованців безпечні умови перебування на території. В рамках проекту передбачається заміна зістарілого асфальтного покриття на бруківку. Діти мають бути у безпеці, почуватися вільно на подвір’ї школи.

Автор проєкту
Ігор
Ігор Галушко
Бюджет
599 994 грн
Розрахунок бюджету
Район
Франківський
Адреса
вул. Євгена Коновальця, 6, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Асфальтне покриття у подвір'ї початкової школи № 55(вул. Коновальця, 6) щороку страждає через проведення ремонтних робіт, пов'язаних з заміною електромереж, які йдуть до підстанції РЕМ. Постійне переукладання асфальтного покриття призвело до утворення нерівностей, що створює пряму загрозу життю і здоров'ю учнів та унеможливлює проведення уроків на свіжому повітрі.
В ході реалізації проекту передбачається заміна старого асфальтного покриття на бруківку, що створить безпечні умови для школярів, батьків та працівників школи і, водночас, при потребі проведення ремонтних робіт та переукладання дасть змогу зберегти рівну площину подвір'я та його естетичний вигляд.

Команда проекту

Галушко Ігор Володимирович - директор школи;
Кацюба Мар'яна Мар'янівна
Запорожець Раїса Василівна
Пакош Марта Юріївна
Лозинська Олена Ярославівна
Попович Ірина Андріївна

Фотографії