Благоустрій території внутрішнього дворику ЛМВ ім. В.Стуса ЛМР Відхилений

Доданий
15.09.2021
Номер
215
Освітні та медичні проекти

Хочемо поділитися з Вами нашою концепцією благоустрою території ЛМВ ім. В.Стуса.
Кожна функціональна зона-окрема планета сонячної системи, у якій можна гратися, обідати і збиратися на відкриті уроки.
Дорожня розмітка, пішохідні переходи, назви планет не тільки українською, а й англійською і китайською мовами, потурбуються про всебічний розвиток дитини не тільки на уроках, а й на перервах.

Автор проєкту
Світлана
Світлана Уралова
Бюджет
2 200 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Франківський
Адреса
вул. Повстанська, 14, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Основною проблемою, на вирішення якої направлено проект, є невідповідність існуючого стану облаштування шкільного подвір’я сучасним естетичним вимогам та вимогам з благоустрою.
У закладі постійно здійснюються заходи щодо створення комфортних умов перебування для учнів та вчителів. Але, більш ніж за півстоліття свого існування у закладі зносилось та потребує оновлення покриття та естетичне оформлення шкільного внутрішнього дворику. Покриття шкільного майданчику у переважній мірі зруйноване, подвір’я частково забетоноване, частково заасфальтоване, має тріщини, що не відповідає вимогам безпеки життєдіяльності та сучасного креативного простору. Саме тому ініціативна група ліцейної громади вважає, що впровадження елементів життєвої урбаністики в естетичне облаштування та благоустрій шкільного подвір’я шляхом зонування є актуальним для сучасного закладу освіти, яким є наш ліцей.
Завдяки реалізації проєкту на облаштованому шкільному дворику будуть реалізовані різноманітні сучасні культурні, виховні тематичні заходи.

Команда проекту

Світлана Уралова

Фотографії