Парк на Малоголосківській На реалізації

Доданий
14.09.2021
Номер
181
Інші проекти

Облагородження парку на вулиці Малоголосківській є важливим вкладом у розвиток мікрорайону, перенасиченого багатоповерхівками, у яких проживає велика кількість дітей та людей похилого віку. Створення умов комфортного відпочинку - одна з базових потреб для мешканців цілого мікрорайону Під Голоско, оскільки відпочинкові зони у межах пішої доступності майже відсутні.

Автор проєкту
Бюджет
2 670 200 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Малоголосківська, 8Д, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Територія парку на вулиці Малоголосківській є надзвичайно важливою для цього району, оскільки саме стараннями мешканців її було перетворено в парк. Раніше тут планувалася багатоповерхова забудова.
Захаращену та захоплену забудовником ділянку було очищено і змінено на зону відпочинку коштом та силами небайдужих мешканців громади. Проте додатково потрібно зробити цей простір безпечним і комфортним. Для створення повноцінної відпочинкової зони парк потребує ще великих фінансових затрат, які не під силу лише жителям вулиці.
Щоб зберегти цю ділянку зеленого простору саме як зону відпочинку та не дозволити на ній подальшого будівництва в уже перенасиченому бетонними стінами районі, потрібне повноцінне облагородження парку: встановлення лавочок , урн та освітлення, прокладання доріжок. Для мешканців вулиці зараз це чи не єдиний відпочинковий простір, оскільки всі інші земельні ділянки вже здано під забудову або забудовано, а в самому мікрорайоні проживають тисячі дітей та пенсіонерів, позбавлених місць для відпочинку. Зробімо наш район затишним та комфортним разом!

Команда проекту

Ольга Пелих, Руслана Жангазінова, Назар Черник, Назар Чепіль, Андрій Шиленко.

Фотографії