• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Громадський простір "Науковий" Брав участь

Доданий
14.09.2021
Номер
179
Інші проекти

Підтримайте створення унікального простору для відновлення, відпочинку та активного проведення часу у швидко зростаючому мікрорайоні. Ми облаштуємо там сенсорну доріжку, місця для сидіння, стіл для пінг-понгу та додамо гарне озеленення та освітлення.

Автор проєкту
Бюджет
599 999 грн
Розрахунок бюджету
Район
Франківський
Адреса
вул. Княгині Ольги, 122А, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Вздовж вул. Княгині Ольги 120-122а знаходиться доріжка, яку облаштували в рамках попереднього Бюджету участі. З першого ж дня, лавочками довкола неї активно користуються мешканці швидкозростаючого мікрорайону, адже новобудови будуються, кількість населення зростає, а простори для відпочинку забудовники не забезпечують. Вздовж доріжки росте декілька кущів, але решта — пустка. Я пропоную наповнити цей простір комфортними умовами для якісного, безпечного проведення часу та облаштувати там інклюзивну рекреаційну зону: встановити унікальну
сенсорну доріжку, тенісний стіл, ще декілька лавочок й додати озеленення та освітлення. Це важливий проєкт для нашої спільноти, тому що в радіусі понад пів кілометра немає якісних публічних просторів, де могли б проводити дозвілля не лише діти, але й представники інших вікових категорій. У такому просторі можна буде знайти затінок у спеку, пограти в настільний теніс, зняти стрес, пройшовши сенсорною доріжкою та поспілкуватись з друзями чи сусідами на нових лавочках.

Команда проекту

Олександра Чучко,
Олег Вощинкін,
Тетяна Чучко.

Фотографії