"Від мрії до дії" . Модернізація спортивного залу ліцею 93 ЛМР На реалізації

Доданий
14.09.2021
Номер
161
Освітні та медичні проекти

Впровадження в програму предмету фізична культура у ліцеї нових видів спорту а саме: флорбол, корфбол, алтимат, бадмінтон та петанк вимагають негайної модернізації спортивного залу. Сучасні діти потребують не лише сучаних підходів та новітніх методик, а і сучасного покриття та обладнання.
Безпечний та якісний освітній простір - наша амбітна мета.

Автор проєкту
Олеся
Олеся Мандзюк
Бюджет
598 998 грн
Розрахунок бюджету
Район
Сихівський
Адреса
вул. Анатолія Кос-Анатольського, 10, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Спорт і здоров'я нерозривно пов'язані один з одним. Позитивний вплив спорту на здоров'я і характер людини ніколи не підлягав сумніву і вже давно науково доведений. Спорт – це здорове майбутнє для кожного з нас і здорове майбутнє для суспільства в цілому. У ліцеї впроваджені нові види спорту а саме: флорбол, корфбол, алтимат, бадмінтон та петанк, що дало можливість змінити методи у викладанні фізкультури сучасним діттям. Це все потребує сучасного, якісного та безпечного простору. Заміна покриття і обладнання є першочерговим завданням. Спортивний зал є фізично , і морально застарілий та потребує змін.
Працюючи над стратегією розвитку нашого навчального закладу, під час опитування 88 % учнів висловили думку про першочергову потребу заміни покриття підлоги спортивного залу.
Окрім того, ліцей є осередком спортивного життя місцевої громади. Після уроків до гуртків та секцій долучаються сотні дітей і всі ми - учні ,вчителі, тренери та батьки одностайно своїм пріоритетом у покращенні матеріально -технічної бази бачимо модернізацію спортивної інфраструктури ліцею.

Команда проекту

Ліцеїсти, батьки, вчителі та тренери.

Фотографії