Шкільне подвір’я СЗШ № 67 На реалізації

Доданий
14.09.2021
Номер
135
Освітні та медичні проекти

Удосконалити архітектурний вигляд пришкільної території, надати їй сучасного вигляду. Забезпечити комфортні, незагрозливі умови для організації прогулянок учнів на відкритому повітрі та проведення фізкультурно-оздоровчих масових заходів.

Автор проєкту
Анна
Анна Іванцик
Бюджет
597 596 грн
Розрахунок бюджету
Район
Залізничний
Адреса
вул. Сяйво, 18, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Проблема:
Безпечне та естетично оформлене шкільне подвір'я – вимога часу. Застаріле та пошкоджене аварійне асфальтне покриття, що може привести до травматизму учнів, працівників школи та батьків.
Мета проекту:
Благоустрій шкільного подвір'я, заміна аварійного асфальтного покриття новою тротуарною плиткою шляхом переплануваня, покращення естетичного стану закладу.
Очікувані результати:
Безпечне та естетичне облаштування території шкільного подвір'я, ремонт, заміна та встановлення нових об'єктів; ліквідація елементів, що негативно впливають на естетику території облаштування зон відпочинку, їх модернізація. Реконструкція асфальтного покриття.
План заходів з реалізації проекту:
Реалізація проекту осучаснення шкільного подвір'я дасть поштовх здійснити наступне: замінити застаріле аварійне асфальтне покриття та бетонні плити на нову тротуарну плитку.
Це основний перелік потреб для «нового життя» подвір'я школи №67. Відтак, реалізація проєкту дозволить підвищити безпеку та комфорт учнів, які здобувають початкову освіту та покращити естетику і функціональність шкільного подвір'я. Безпечне та естетично оформлене шкільне подвір'я - вимога часу. Створені належні умови на території подвір'я школи виховують у дітей почуття прекрасного, а також покращують настрій, життєвий тонус та позитивно впливають на дітей та дорослих.

Команда проекту

Коваленко Олена Вікторівна

Фотографії