Дитячий майданчик "Веселка" на Калнишевського,1 На реалізації

Доданий
14.09.2021
Номер
133
Інші проекти

Дитячі мрії - яскраві, кольорові та рухливі! Кожні батьки хочуть для своєї дитини, щоб його дитинство проходило весело, яскраво, а головне безпечно! Для наших дітей ми мріємо створити новий, сучасний, яскравий, а головне безпечний дитячий майданчик у дворі будинку по вулиці Калнишевського,1.

Автор проєкту
Бюджет
599 999 грн
Розрахунок бюджету
Район
Залізничний
Адреса
вул. Петра Калнишевського, 1, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Ми молоді батьки вулиці Калнишевського,1 хочемо втілити мрії наших дітей у життя!!!
Наша вулиця Калнишевського є достатньо густонаселена та давно потребує покращення інфраструктури.
За хорошим збігом обставин, у нашому будинку багато жінок, які нещодавно стали мамами. Ми дуже радіємо, щодо того, що проводитемо разом час, і наші діти гратимуться разом та розвиватимуться. Проте, місця для такої якісної комунікації у нас немає, хоч практично в нашому дворі є дитячий майданчик, але він однотипний: гойдалка, гірка та пісочниця та зовсім не привабливий для дітей школярів, які хочуть пограти м’яча, побігати та активно проводити час з друзями. Та і дорослим людям потрібне місце для відпочинку.
Наша мета - зробити цей простір комфортним для усіх мешканців: і для матерів із малюками, які роблять свої перші кроки, для школярів, які потребують місця для активного відпочинку та спілкування, для активних львів'ян, які після напруженого робочого дня зможуть відпочити у затінку дерев, та для людей похилого віку, які потребують соціальної взаємодії.
Наявні проблеми майданчика: майданчик знаходиться у занедбаному стані, наявні конструкції одноманітні та застарілі, покриття - піщане, що є привабливим для вуличних котів та собак, в якості туалету. Майданчик знаходиться дуже близько до дороги та не має огородження, що постійно наражає дітей на небезпеку, опинитись під колесами авто.
Ми хочемо зберегти існуючий майданчик та використати його максимально ефективно. Ми пропонуємо спорудити універсальні сучасні ігрові елементи, для наймолодших та школярів, які можуть використовуватись для різноманітних дитячих ігор, рухової активності та навіть спортивних ігор. Загалом уся територія потребує зміни покриття на менш травматичне та раціональніше, тому пропонуємо встановлення гумового покриття. Пропонуємо додати декілька лавочок, з метою створення комфортного місця для відпочинку та спілкування. Щоб зменшити кількість ситуацій, які наражають наших дітей на небезпеку, пропонуємо встановити огородження майданчика.
Діти назавжди забудуть про нудьгу, якщо у них з'явиться упорядкований дитячий майданчик! Він принесе задоволення та стане розвиваючим інструментом для дітей будь-якого віку, а також для місцем відпочинку людей старшого віку!
Саме тому нам дуже потрібна перемога громадського проєкту!

Команда проекту

Замчала З. І., Попроцька Я. В. і 37 мешканців вулиці.

Фотографії