Сучасне безпечне подвір’я СЗШ №40 м. Львова На реалізації

Доданий
13.09.2021
Номер
128
Освітні та медичні проекти

Безпека, комфорт, затишок та розвиток - це основні вимоги для шкільної території всіх освітніх закладів. Облаштування пришкільної території школи 40 новою бруківкою з національними орнаментами та водостічними лотками забезпечить естетичне та комфортне перебування дітей та батьків на території школи. Хочемо, щоб наші діти весело і безпечно навчалися та відпочивали на шкільному подвірʼї.

Автор проєкту
Ірина
Ірина Маковей
Бюджет
598 560 грн
Розрахунок бюджету
Район
Залізничний
Адреса
вул. Любінська, 93Б, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Даний проєкт спрямований на заміну вщент знищеної протягом десятиліть старої тротуарної плитки на подвір’ї школи №40 по вул.Любінська, 93б , яким щодня ходять тисячі учнів, батьків та містян. Стара тротуарна плитка подвір’я вже давно зруйнувалася, потріскалась та просіла, що становить небезпеку для перехожих. У дощову погоду пройти по подвір’ю практично неможливо — все заповнене водою та спричиняє незручності для працівників школи, її учнів та відвідувачів. За іржаві металеві прути, шматки старої потрісканої тротуарної плитки та небезпечні елементи перекошених бетонних плит і каналізаційних люків на подвірʼї школи постійно перечіпаються учні й батьки та працівники навіть удень. Заміна покриття не лише зробить життя людей безпечнішим, але й покращить естетичний вигляд школи.
Оскільки на шкільному подвір’ї відбуваються заходи за участю багатьох дітей та батьків, проводяться пленерні уроки, організовується дозвілля школярів, очевидь нагальною є потреба у його реконструкціі.
Подвірʼя школи повинно стати безпечним місцем, де діти могли б спілкуватися між собою на свіжому повітрі, а не тільки існувати у віртуальному світі. Це позитивно позначиться не лише на успішності учнів, фізичному самопочутті та соціальних навиках, але й підвищить їхню впевненість у собі.
Дітям з особливими освітніми потребами нова бруківка допоможе безпечно потрапляти до школи.
Реалізація проекту дозволить:
- підвищити рівень безпеки під час перебування у школі;
- забезпечити комфорт для учнів, батьків та працівників на подвірʼї школи;
- розширити функціональність подвір’я для освітнього процесу і в позаурочний час;
- створити відповідне освітнє середовище для учнів з особливими освітніми потребами;
- привабити більше мешканців мікрорайону до нашої школи завдяки естетичності та безпечності подвірʼя.

Команда проекту

Директор Ірина Маковей та батьківська громада

Фотографії