Благоустрій території найбільшого в Західній Україні закладу охорони здоров'я - КНП КЛШМД м.Львова На реалізації

Доданий
11.09.2020
Номер
98
Освітні та медичні проекти

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м.Львова - найбільший заклад охорони здоров'я Західної України, в який щодня звертається понад 200 пацієнтів. Задля комфортного перебування пацієнтів та їх відвідувачів необхідним є облаштування території лікарні. Проект передбачає комплексний підхід до впорядкування території, шляхом проведення робіт з укладання бруківки, озеленення та встановлення лавок

Автор проєкту
Ростислав
Ростислав Бернацький
Бюджет
2 960 100 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Івана Миколайчука, 9, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Комунальне некомерційне підприємство «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова» - це сучасний заклад охорони здоров'я, який в рамках медичної реформи проводить зміцнення матеріально-технічної бази, забезпечення сучасною медичною апаратурою, кваліфікованими лікарськими кадрами, щоб іти в ногу з сучасністю. Наш заклад охорони здоров'я є найбільшим в Західній Україні та призначений для цілодобового надання екстреної стаціонарної медичної допомоги населенню на госпітальному етапі при гострих захворюваннях, травмах, нещасних випадках, отруєннях. Враховуючи специфіку роботи лікарні, щодня до нас звертаються понад 200 пацієнтів в ургентному стані, що потребують невідкладної медичної допомоги хірургічного, травматологічного, гінекологічного, офтальмологічного, кардіохірургічного, нейрохірургічного профілю.
Територія лікарні не оновлювалася з радянських часів та потребує ремонту та створення сучасних умов лікування, реабілітації та відпочинку пацієнтів. Територія освітлена на 30 %, що є небезпечним для пацієнтів в темний час доби. За час існування лікарні покриття доріжок зруйновано. Дерева, кущі потребують заміни, газони відсутні. Територія знаходиться в занедбаному стані. В цілому територія не відповідає прийнятим санітарно-екологічним та естетичним нормам.
Метою даного проекту є удосконалення архітектурного вигляду комплексу лікарні, покращення умов перебування пацієнтів під час амбулаторного та стаціонарного лікування в медичному закладі. Завдання - здійснення реконструкції благоустрою, вдосконалення дорожньо-транспортної інфраструктури, створення зон відпочинку.
Основним завданням проекту є здійснення комплексу робіт з реконструкції благоустрою території КНП КЛШМД м.Львова згідно із розробленою проектно-кошторисною документацією.
В межах реалізації проекту передбачено:
- вдосконалення дорожньо-транспортної інфраструктури, створення проїздів для безперешкодного під'їзду службового медичного транспорту;
- улаштування тротуарів – 800 м2;
- озеленення території – 4 га;
- заміна освітлення території лікарні,
- створення зон відпочинку.
Реалізація проекту сприятиме комфортнішому перебуванню пацієнтів, їх відвідувачів, медичних працівників та жителів району.

Фотографії