• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Cистема вимірювання температури тіла та лічильник відвідуваності учнів Брав участь

Доданий
15.09.2020
Номер
244
Освітні та медичні проекти

Температура один з основних показників ідентифікації захворювання Covid-19. Для уникнення розповсюдження Covid-19, ми розробили систему призначення якої персоналізоване вимірювання температури тіла, виявлення людей з граничними та критичними значеннями температури, моніторинг присутності учнів у школі. Батьки можуть отримувати SMS повідомлення про прихід/вихід дитини зі школи та температури тіла.

Автор проєкту
Бюджет
207 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Миколи Хвильового, 16, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Температура один з основних показників для ранньої ідентифікації захворювання Covid-19. Для уникнення розповсюдження Covid-19, ми розробили систему призначення якої персоналізоване вимірювання температури тіла, виявлення людей з граничними та критичними значеннями температури, моніторинг присутності учнів у школі. У випадку виявлення людини з критичною температурою, система подає звуковий сигнал представнику школи.
Перевагою даної системи є можливість батькам отримувати SMS повідомлення про прихід/вихід дитини зі школи та значення температури у дитини.
В даній системі використовуємо власні алгоритми обрахунку температури тіла, що забезпечує точніші результати в порівнянні з термометрами, що є на ринку.
Як це працює:
Все відбувається в 2 кроки:
1) Персонал/учні проводять ідентифікацію себе за допомогою телефону;
2) Проводять вимірювання температури;
Дані автоматично вводяться в систему.
За допомогою даної програми плануємо встановити дану систему у 10 школах м. Львова, а саме у СЗШ №20, СЗШ №22, СЗШ №23, СЗШ №91, Ліцей №81, СЗШ №99, СЗШ №78, СЗШ №97, СЗШ №53. СЗШ №54.
На даний мосент дану систему встановлено та протестовано у СЗШ №48.

Команда проекту

Щодрий Володимир

Фотографії

Експертна оцінка