Опис
Розширений опис проекту
Даний дитячий майданчик знаходиться посеред студентських гуртожитків, де проживають сотні студентів. Також поруч розташовані багатоквартирні житлові будинки з великою кількістю мешканців.
Однак майданчик перебуває у занедбаному стані: пошкоджене штучне покриття, поруйнована огорожа, немає належного освітлення.
Тому проектом передбачається повне оновлення майданчика із облаштуванням сучасного футбольного поля з штучним покриттям та волейбольного поля. Також планується облаштувати нове огородження, якісне освітлення із використанням енергоефективних LED – світильників, щоби молодь могла займатися спортом навіть в темну пору доби.
Крім цього проект передбачає встановлення вуличних тренажерів, тенісних кортів та лавок для відпочинку і висадку зелених насаджень.
В результаті реалізації проекту спортивний майданчик буде пристосований для занять спортом та відпочинку різних вікових груп людей.
Створення мультифункціонального спортивного майданчика сприятиме підвищенню рівня фізичної та загальної культури населення та вирішить проблему незайнятості дітей, підлітків та молоді. Гра та заняття спортом на нашому майданчику додадуть силу і здоров’я нашому майбутньому поколінню.
Головною метою реконструкції є, створення належних умов для організації дозвілля дітей та молоді, занять фізичною культурою та спортом, для впровадження здорового способу життя.
Команда проекту
Роман Побурко, Качанович Вікторія, Бідюк Лариса, Дубан Юлія, Чайка Юрій, Мазур Тетяна, Беновська Оксана.