• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Освітлення паркової зони на території КНП КЛШМД м.Львова Брав участь

Доданий
15.09.2020
Номер
208
Освітні та медичні проекти

Зовнішнє освітлення являє собою важливу складову безпечного та комфортного перебування пацієнтів та працівників закладу в темні часи доби на території КНП КЛШМД м.Львова. Встановлення нової системи освітлення дасть можливість підвищити рівень безпеки громадян, створити рівномірне освітлення паркової зони лікарні та скоротити витрати на електроенергію і обслуговування даної системи.

Автор проєкту
Олександра
Олександра Бачинська
Бюджет
599 800 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Івана Миколайчука, 9, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Зовнішнє освітлення являє собою важливу складову безпечного та комфортного перебування пацієнтів та медичних працівників в темний час доби на території Комунального некомерційного підприємства «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м.Львова». Основним напрямком проекту «Освітлення паркової зони на території КНП КЛШМД м.Львова» є впровадження заходів щодо оновлення існуючої та встановлення нової системи вуличного освітлення з метою забезпечення ефективного освітлення території лікарні.
Для створення ефективного світлового середовища будуть використані сучасні світлотехнічні розробки джерел світла, які відповідають вимогам за нормативними документами та енергоекономічними показниками. Найбільш доцільним на сьогодні є встановлення та заміна існуючих джерел світла на світильники на основі світлодіодів та заміна повітряних ліній на самонесучі ізольовані проводи.
Актуальність проекту полягає у тому, що впровадження світлодіодних джерел світла та заміна повітряних ліній на лінії із самонесучими ізольованими на території КНП КЛШМД м.Львова допоможе економити бюджетні кошти, адже світлодіодні ліхтарі споживають у 4-6 разів менше електроенергії, мають гарантію від виробника не менше 3 років, не потребують обслуговування упродовж всього терміну експлуатації, а також мають більший світловий потік – відповідно, кращу якість освітлення; самонесучі проводи мають менший реактивний опір у порівнянні з «голими» проводами, що дає змогу знизити втрати електроенергії, унеможливлюють розрив проводів та коротке замикання на лінії.
Отже, впровадження даного проекту буде мати значний економічний та соціальний ефект.

Команда проекту

Олександра Бачинська
Марта Сайко
Лілія Патер
Ольга Богоніс
Валентина Потапова
Мирон Біловус
Віктор Муха
Марта Коваль
Тарас Посмітюх
Анна Іванюк
Марія Волчанська
Андріан Коваль
Марія Бура
Андрій Куць
Дана Балучинська
Іра Качмар

Фотографії