• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Нові доріжки для вихованців ЗДО ясла - садок №2 Брав участь

Доданий
19.08.2019
Номер
4
Освітні та медичні проекти

Мета проекту полягає у забезпеченні безпеки пересування дітей на території ЗДО. Найбільша проблема в садку – це покриття пішохідних доріжок. Вирішенням цієї ситуації є встановлення дорожнього покриття, укладання бруківки. Реалізація цього проекту покращить безпеку пересування дітей по території ДНЗ, зменшить травматичність,покращить сприйняття навколишнього середовища.

Автор проєкту
Бюджет
599 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Залізничний
Адреса
вул. Широка, 78, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Мета проекту полягає у забезпеченні безпеки пересування дітей на території ДНЗ. ДНЗ №2 знаходиться в Залізничному районі, де за останні роки суттєво збільшується населення, особливо молоді сім’ї з маленькими дітками. ДНЗ №2 відвідують близько 600 дітей, віком від 2 до 7 років. На даний час найбільша проблема в садку – це покриття пішохідних доріжок, яке знаходиться не в задовільному стані.
Покриття пішохідних доріжок не ремонтувалось з відкриття садку, а це 40 років тому.
Вирішенням цієї ситуації є встановлення сучасного інтерактивного дорожнього покриття, укладання бруківки. Реалізація цього проекту покращить безпеку пересування дітей по території ДНЗ, зменшить травматичність, встановлення інтерактивних доріжок покращить сприйняття навколишнього середовища (кольорів, букв, цифр і т.д.) для вихованців закладу.