«Я ХОЧУ ЗНОВУ БІГАТИ» - допоможи дітям з травмами Реалізований

Доданий
31.08.2019
Номер
18
Освітні та медичні проекти

Ходити через два, три дні після перелому ноги, відновити навчання в садочку, школі через 7-14 днів чи плавання в басейні після зняття швів – це не футуристичне майбутнє, а реалії європейських стандартів лікування травмованих дітей, якими ми плануємо забезпечити всіх дітей, що звертаються в дитячу міську лікарню.

Автор проєкту
Бюджет
2 999 798 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Пилипа Орлика, 4, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Використання сучасних методів лікування, в Європі, дає змогу, дітей після переломів, повертати до звичайного життя, вже за два, три дні, натомість вітчизняна медицина, залишила за собою такі поняття як скелетне витяжіння, громіздкі гіпсові пов’язки, ліжковий режим, тривала реабілітація….

У рамках здійснення даного проекту у лікарні планується модернізація операційної, забезпечення її обладнанням, осучаснення приміщень, де перебувають травмовані діти, що дасть змогу кожному пацієнту отримати найсучасніше лікування в найкоротші терміни. Зробить умови перебування у лікарні більш комфортними та допоможе залишити у дітей лише приємні спогади про лікарню, а не плач при вигляді білого халату.

Наша мета - допомогти кожній з 5000 травмованих дітей, які щороку звертаються за допомогою в міську дитячу лікарню, якнайшвидше знову бігати, а нам з Вами, - радіти, що долучились до цього.

Фотографії